سلام ببخشید پیش نیاز این دوره چی هست ؟ من ۱۴ سالمه و یکم پایتون و یکم سی پلاس پلاس بلدم، می تونم توی این دوره شرکت کنم؟ می شه به صورت کلی توضیح بدید بعد از دیدن این دوره مثلا می تونیم چه پروژه ای رو انجام بدیم؟

سوال شده توسط: M.N. Hoseiny

تاریخ ثبت: ۱۴۰۱/۰۲/۱۴

بازدید: 215

پاسخ: 1

تگ: فلاتر Flutter


.

پاسخ ها
user

Pluto

سلام

برای دوره فلاتر، همین ک شما آشنایی ضمنی با پایتون و سی پلاس پلاس دارین، خیلی خوبه و کارتون رو راحت تر میکنه. چون زبان برنامه نویسی موردنیاز برای فلاتر، زبان Dart هست و گرامر این زبان مشابه زبان های معروفی چون جاوااسکریپت، PHP ، جاوا ، سی پلاس پلاس و … هست.

 

اما اگه حتی در حد صفر هم با زبان های برنامه نویسی آشنایی ندارین، میتونید در دوره رایگان مقدماتی تا پیشرفته دارت که توسط کدیاد و آقای ساسان صفری ارائه شده شرکت کنید و مفاهیم اصلی و موردنیاز رو آموزش ببینید.

 

بعد از یادگیری فلاتر، شما می تونید برای موبایل و خیلی جذاب تر اینه ک بگیم هم برای اندروید و هم iOS به صورت همزمان(و با یکبار کدنویسی) اپلیکیشن بسازید. همچنین شگفتانه فلاتر اینه که شما با همون یکبار کدنویسی حتی می تونیدبرای وب و ویندوز هم برنامه بنویسید. به عبارتی فلاتر یه فریمورک کراس پلتفرم هست که با یکبار کدنویسی میتونید برای هر چهار پلتفرم: اندروید، iOS، ویندوز و وب برنامه تولید کنید.

 

برای ثبت پاسخ باید خود شوید

محبوب ترین مقالات