اموزش 0 تا 100 فلاتر (Flutter) + پروژه عملی و ورود به بازار کار

فلاتر یکی از فریم‌ورک‌های بسیار جذابی است که می‌توانید از آن برای توسعه اپلیکیشن‌های مختلف استفاده کنید. دوره برنامه نویسی فلاتر یکی از بهترین دوره‌هایی است که در این زمینه وجود دارد و می‌تواند به شما کمک کند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن اصول اولیه و مفاهیم پیشرفته این فریم‌ورک را بیاموزید و بتوانید از آنها در پروژه‌های واقعی استفاده کنید.

قیمت: 1,500,000 تومان

قیمت ارزی (تتر):

X
58 : 19 : 43
199 جلسه
17 فصل
2 سال پشتیبانی

اموزش 0 تا 100 فلاتر (Flutter) + پروژه عملی و ورود به بازار کار

 

فلاتر یکی از فریم‌ورک‌های بسیار جذابی است که می‌توانید از آن برای توسعه اپلیکیشن‌های مختلف استفاده کنید. این فریم‌ورک قابلیت‌های مختلفی را به شما ارائه می‌دهد که بدون شک آشنایی با این قابلیت‌ها می‌تواند برای توسعه‌دهندگان اپلیکیشن بسیار مفید و کاربردی باشد. این فریم‌ورک توسط شرکت گوگل طراحی شده و توسط همین شرکت نیز پشتیبانی می‌شود. به همین علت نیز شما می‌توانید نسبت به پشتیبانی از ویژگی‌های جدید در این فریم‌ورک کاملا مطمئن باشید و با خیالی راحت از آن استفاده کنید. صفر تا صد فلاتر را می‌توان در مدت‌زمان کوتاهی آموخت به‌شرط این که شما از یک منبع آموزشی مطمئن و باکیفیت برای یادگیری کارکردن با این فریم‌ورک استفاده کنید.

 

دوره برنامه نویسی فلاتر یکی از بهترین دوره‌هایی است که در این زمینه وجود دارد و می‌تواند به شما کمک کند تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن اصول اولیه و مفاهیم پیشرفته این فریم‌ورک را بیاموزید و بتوانید از آنها در پروژه‌های واقعی استفاده کنید. ما در این مطلب قصد داریم کمی بیشتر درباره این دوره صحبت کنیم و اطلاعات جامع و کاملی را درباره ویژگی‌های مختلفی که این دوره دارد و مزایایی که می‌تواند برای شما به همراه داشته باشد در اختیارتان قرار دهیم. پس به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما ادامه این مطلب را بادقت مطالعه کنید.

 

فریم‌ورک فلاتر

 

فریم‌ورک فلاتر

آشنایی با فریم‌ورک فلاتر

امروزه فریم‌ورک‌های مختلفی برای طراحی اپلیکیشن‌ها طراحی و ساخته شده‌اند که هریک از این فریم‌ورک‌ها دارای ویژگی‌ها و مزایای مخصوص به خود هستند. یکی از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین این فریم‌ورک‌ها که امروزه به طور گسترده‌ای در شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف مورداستفاده قرار می‌گیرد و دارای آینده درخشانی است فریم‌ورک فلاتر است. فلاتر توسط شرکت گوگل توسعه پیدا کرده است و ویژگی‌های بسیار جذاب و منحصربه‌فردی را به شما ارائه می‌دهد که بدون شک می‌تواند تجربه‌ای جدید و بسیار جذاب برای شما در توسعه اپلیکیشن باشد. یکی از ویژگی‌های کلیدی و بسیار مهم فلاتر این است که سرعت توسعه اپلیکیشن‌ها را به میزان زیادی افزایش می‌دهد و به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید در کوتاه‌ترین زمان ممکن اپلیکیشن‌های خود را توسعه دهید. ویژگی کلیدی و مهم دیگر این فریم‌ورک این است که کراس پلتفرم است و شما با یک‌بار نوشتن کدهای خود می‌توانید آن را در پلتفرم‌های مختلف اجرا کنید و محدودیتی در این زمینه برای شما وجود ندارد.

 

قابلیت کراس پلتفرم بودن این فریم‌ورک باعث شده است تا امروزه بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و استارت‌آپ‌هایی که بودجه چندانی برای طراحی و توسعه اپلیکیشن ندارند نیز از این فریم‌ورک استفاده کرده و از مزایای فوق‌العاده آن بهره‌مند شوند. شما با یادگیری صفر تا صد فلاتر می‌توانید در بسیاری از موقعیت‌های شغلی جذاب مشغول به کار شوید و درآمد بالایی را از این تخصص خود به دست بیاورید. دوره آموزشی صفر تا صد فلاتر بهترین دوره‌ای است که می‌توانید از آن برای یادگیری این فریم‌ورک استفاده کنید.

 

فریم‌ورک چیست؟
 

احتمالا اصطلاح فریم ورک باعث ایجاد یک علامت سوال در ذهن شما شده است. به همین خاطر پیش از بررسی مزیت‌هایی که آموزش برنامه نویسی با فلاتر به همراه دارد، توضیحات مختصری درباره‌ی فریم‌ورک‌ها خواهیم داد. سپس تفاوت آن‌ها با زبان‌های برنامه‌نویسی موجود در دنیای برنامه نویس ها را بیان خواهیم کرد. Framework لغتی انگلیسی است که معادل فارسی آن، چارچوب می‌باشد. این اصطلاح در جهان برنامه‌نویسی نیز با همین معنا به کار برده می‌شود. در واقع فریم‌ورک‌ها، چارچوب‌هایی هستند که توسط برنامه‌نویسان حرفه‌ای نوشته شده و بارها مورد آزمایش قرار گرفته‌اند. به شکلی که اکنون تمام برنامه‌نویسان می‌توانند از این چارچوب‌ها و کدهای آماده استفاده کنند تا با صرف کمترین زمان، به نتیجه‌ی دلخواهشان برسند.
 

مقایسه فریمورک با زبان برنامه نویسی

 

همان‌طور که گفتیم فریم ورک ها چارچوب‌های کدنویسی شده و از پیش آماده هستند. این در حالی است که زبان‌های برنامه‌نویسی مانند مجموعه حروفی می‌مانند که برنامه نویس باید در کنار هم بچیند تا بتواند یک کد جدید را شکل بدهد. در واقع فریم ورک‌ها از همان حرف‌هایی که یک زبان برنامه‌نویسی در اختیار ما قرار می‌دهد تشکیل شده‌اند. در مورد فلاتر نیز پایه و اساس آن به زبان دارت نوشته و طرح‌ریزی شده است. پس مشخص است که در دوره‌های آموزش زبان برنامه نویسی کدیاد و فریم ورک‌ها با یک چیز رو به رو نیستیم. بلکه پایه‌ی یادگیری فلاتر، آشنایی با زبان مربوط به آن است. تا بتوانیم به بهترین شکل از چارچوب‌ها استفاده کنیم.
 

 

صفر تا صد فلاتر

 

صفر تا صد فلاتر

دوره آموزشی صفر تا صد فلاتر

دوره صفر تا صد فلاتر یکی از دوره‌های بسیار جذاب و کاربردی است که می‌تواند صفر تا صد کارکردن با این فریم‌ورک را به شما آموزش دهد و شرایط بسیار خوبی را برای یادگیری این فریم‌ورک برای شما فراهم کند. این دوره یکی از کامل‌ترین دوره‌هایی است که در زمینه آموزش برنامه‌نویسی با استفاده از فریم‌ورک فلاتر در داخل کشور وجود دارد و از جمله معدود دوره‌هایی است که تمامی اطلاعات و دانش موردنیاز شما در این زمینه را در اختیارتان قرار می‌دهد. پس اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که علاقه‌مند به یادگیری کارکردن با این فریم‌ورک هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما از این دوره استفاده کرده و از مزایای فوق‌العاده آن نهایت بهره را ببرید. در این دوره شما می‌توانید با مفاهیم اولیه کارکردن با فلاتر آشنا شوید و در ادامه با مفاهیم پیچیده‌تری آشنا خواهید شد که بدون شک در پروژه‌های واقعی نیز گریبان‌گیر شما می‌شوند.

 

این ویژگی کلیدی و بسیار مهم آموزش فلاتر (Flutter) باعث می‌شود تا شما به بهترین شکل ممکن بتوانید کارکردن با این فریم‌ورک را بیاموزید و به یک متخصص فلاتر تبدیل شوید که خیلی راحت می‌توانید در شرکت‌ها و کسب‌وکارهای مختلف مشغول به کار شوید. عامل بسیار مهم دیگری که باعث محبوبیت این دوره شده است این است که تمامی مطالبی که در این دوره بیان می‌شود از منابع مختلف و معتبر جمع‌آوری شده است و به همین علت نیز شما می‌توانید نهایت اطمینان را به کیفیت آموزشی این محتوا داشته باشید.

 

یادگیری عملی فلاتر

 

یادگیری عملی فلاتر

فلاتر را به‌صورت کاملا عملی بیاموزید

یکی از ویژگی‌های کلیدی و بسیار مهم دوره صفر تا صد فلاتر این است که تمامی مطالب آن به‌صورت کاملا عملی به شما آموزش داده می‌شوند. این ویژگی می‌تواند به‌خودی‌خود مزایای زیادی را برای شما به همراه داشته باشد. یکی از مهم‌ترین مزایای آن این است که شما را آماده ورود به بازار کار می‌کند. زمانی که شما تمامی مطالب و مفاهیم مربوط به فریم‌ورک فلاتر را به شکل عملی بیاموزید می‌توانید با چالش‌ها و مشکلاتی که ممکن است در طول یک پروژه برای شما به وجود بیاید نیز آشنا شوید و اطلاعات کاملی را درباره نحوه برطرف‌کردن این مشکلات به دست بیاورید. علاوه بر این شما در طول این دوره تکنیک‌ها و مهارت‌هایی را به دست می‌آورید که در دنیای واقعی و در حین انجام پروژه برای شرکت‌ها و کسب‌وکارهای مختلف می‌تواند برای شما بسیار مفید باشد.

 

این تصویر اون چیزی که دنبالشی نیست:) بیشتر بگرد

 

دقت داشته باشید که در طول دوره آموزش فلاتر (Flutter) تمرین‌های مختلفی به شما ارائه می‌شود که انجام‌دادن این تمرین‌ها نیز می‌تواند به میزان زیادی در بهبود مهارت‌های عملی شما تاثیرگذار باشد و باعث شود تا شما بتوانید نتیجه بهتری را از آموزش‌های این دوره دریافت کنید. نکته پایانی نیز این است که تماشای ویدئوهای این دوره به‌تنهایی نمی‌تواند باعث تبدیل‌شدن شما به یک متخصص در این زمینه شود و شما حتما باید دست به کیبورد خود ببرید و مفاهیمی که در طول دوره بیان می‌شود را تمرین کنید.

 

محتوای جذاب و باکیفیت

 

محتوای جذاب و باکیفیت

ارائه محتوای جذاب و باکیفیت در این دوره

فاکتورهای مختلفی وجود دارند که می‌توانند به میزان زیادی روی موفقیت شما به‌عنوان یک توسعه‌دهنده فلاتر تاثیرگذار باشند و باعث تبدیل‌شدن شما به یک متخصص شوند که یکی از مهم‌ترین آنها استفاده از یک منبع آموزشی جذاب و باکیفیت است. متاسفانه بسیاری از آموزش‌هایی که امروزه در این زمینه وجود دارند بسیار خشک طراحی شده‌اند و همین عامل نیز باعث می‌شود تا اکثر افرادی که از این آموزش‌ها استفاده می‌کنند خیلی سریع خسته شوند و نتوانند بهره‌وری چندانی داشته باشند. ما در طول دوره صفر تا صد فلاتر تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا جذاب‌ترین و بهترین نوع محتوای آموزشی را در اختیار شما قرار دهیم. در طول دوره آموزش برنامه نویسی فلاتر مفاهیم مختلف به شکل بسیار زیبایی مورد بررسی قرار گرفته‌اند و اطلاعات مختلفی درباره هریک از آنها به شما ارائه شده است که می‌تواند دانش شما را به میزان زیادی بهبود دهد.

 

نکته مهم دیگری که باید درباره محتوای آموزشی این دوره بدانید این است که کیفیت آموزشی این دوره کاملا تضمین شده است و شما با خیالی راحت می‌توانید از آن استفاده کنید. یکی از عوامل بسیار مهمی که باعث بهبود کیفیت محتوای آموزشی این دوره شده است این است که در این دوره از جدیدترین منابع روز دنیا برای جمع‌آوری اطلاعات استفاده شده است و اطلاعات موجود در بسیاری از دوره‌های جذاب در دنیا نیز در داخل این دوره آورده شده است. تمامی این عوامل باعث می‌شوند تا دوره آموزشی فلاتر (Flutter) یکی از بهترین دوره‌ها برای یادگیری نحوه کار با فریم‌ورک فلاتر باشد.

 

تمرینات و پروژه‌ها

 

تمرینات و پروژه‌ها

تمرینات و پروژه‌های دوره آموزشی فلاتر

در بخش‌های قبلی به این موضوع اشاره کردیم که در طول دوره صفر تا صد فلاتر تمرین‌ها و پروژه‌های مختلفی به شما ارائه می‌شود که می‌توانید آنها را انجام دهید تا سطح مهارت‌های عملی خود را ارتقا دهید. یکی از نکات مهمی که باید درباره یادگیری این فریم‌ورک یا هر فریم‌ورک و زبان برنامه‌نویسی دیگری به آن دقت داشته باشید این است که یادگیری برنامه‌نویسی یک مهارت است. برای این که بتوانید یک مهارت را در خود تقویت کنید داشتن دانش کافی در آن زمینه به‌تنهایی فایده چندانی نخواهد داشت. شما باید در کنار دانشی که دارید حتما تمرینات لازم را نیز انجام دهید تا آن مهارت ملکه ذهن شما شود و بتوانید بعدها از آن مهارت به‌خوبی در دنیای واقعی استفاده کنید.

 

به همین علت است که شما برای یادگیری فلاتر حتما باید تمرینات و پروژه‌هایی که به شما ارائه می‌شود را به‌خوبی انجام دهید تا بتوانید بهره‌وری خود را افزایش دهید. ما سعی کرده‌ایم تا تمرینات خود را به شکلی به شما ارائه دهیم که ابتدا سطح مهارت‌های مقدماتی شما بهبود پیدا کند و در ادامه نیز با پیشرفته‌تر شدن سطح تمرینات و پروژه‌هایی که ارائه می‌شود شما می‌توانید با مشکلات دنیای واقعی برنامه‌نویسی با استفاده از فریم‌ورک فلاتر آشنا شوید. در ضمن فراموش نکنید که پروژه‌هایی که در طول این دوره انجام می‌دهید را می‌توانید در آینده به‌عنوان نمونه کار در رزومه خود قرار دهید.

 

پیش‌نیازها

 

پیش‌نیازها

این دوره نیازمند چه پیش‌نیازهایی است؟

دوره صفر تا صد فلاتر به شکلی طراحی شده است که تمامی افراد مبتدی نیز بتوانند از آن استفاده کنند ولی بااین‌حال ازآنجایی‌که فریم‌ورک فلاتر یک فریم‌ورک جدید است شما باید پیش‌نیازهایی را داشته باشید تا بتوانید این فریم‌ورک را به شکل بهتری بیاموزید. در گام اول شما باید دانش ابتدایی درباره الگوریتم و فلوچارت داشته باشید. داشتن توانایی حل مسئله می‌تواند به شما کمک کند تا به یک متخصص فلاتر تبدیل شوید چراکه شما در طول این دوره باید پروژه‌های مختلفی را انجام دهید و در صورتی که دانش کافی در زمینه الگوریتم و فلوچارت نداشته باشید نمی‌توانید در این زمینه چندان موفق شوید. علاوه بر این نباید فراموش کنید که داشتن اطلاعات و دانش کافی درباره زبان برنامه‌نویسی دارت نیز از اهمیت زیادی برای یادگیری فریم‌ورک فلاتر برخوردار است.

 

در واقع زبان برنامه‌نویسی دارت پیش‌نیاز اساسی و مهم یادگیری فریم‌ورک فلاتر است و شما حتما باید آن را بیاموزید. البته نیازی به نگرانی دراین‌خصوص وجود ندارد چراکه آموزش کامل زبان برنامه‌نویسی دارت نیز در وب‌سایت کدیاد وجود دارد که شما می‌توانید از آن استفاده کنید تا این زبان را به بهترین شکل ممکن بیاموزید. پس از آنکه این دو پیش‌نیاز اساسی برای یادگیری فریم‌ورک فلاتر را به دست آوردید شما می‌توانید محتوای آموزشی دوره آموزش برنامه نویسی فلاتر را آغاز کنید و به یک متخصص در این زمینه تبدیل شوید. مطالب این دوره به شکلی طراحی شده‌اند که اگر پیش‌نیازها را داشته باشید در طول این دوره به مشکل خاصی برخورد نخواهید کرد.

 

پیش‌نیازها

 

نکات مهم

نکات مهم درباره دوره صفر تا صد فلاتر

دوره صفر تا صد فلاتر یکی از دوره‌های بسیار جذابی است که برای یادگیری فریم‌ورک فلاتر وجود دارد و قطعا شما از استفاده از آن نهایت رضایت  را خواهید داشت. دلایل بسیار زیادی وجود دارد که شما باید از این دوره استفاده کنید که در بخش‌های قبلی برخی از مهم‌ترین آنها را به شما معرفی کردیم. این دوره با کمترین هزینه ممکن به شما ارائه می‌شود و برخلاف بسیاری از دوره‌های دیگر که دارای قیمت بسیار بالایی هستند این دوره نسبت به کیفیتی که به شما ارائه می‌دهد دارای هزینه مناسبی است. همین عامل نیز باعث می‌شود تا تمامی افرادی که علاقه‌مند به یادگیری کارکردن با این فریم‌ورک هستند بتوانند به‌راحتی هرچه تمام مطالب و محتوای این دوره را تهیه کرده و از آن برای یادگیری فلاتر استفاده کنند.

 

نکته کلیدی و مهم دیگری که باید درباره این دوره بدانید این است که این دوره به‌صورت بسیار کامل و جامع تهیه شده است و شما با استفاده از آن نیازی به هیچ منبع آموزشی دیگری نخواهید داشت. البته نباید فراموش کنید که شما برای موفق شدن در این زمینه و تبدیل‌شدن به یک متخصص فلاتر حتما باید مطالعات جانبی نیز داشته باشید. در طول این دوره سعی می‌کنیم برخی از مهم‌ترین منابعی که امروزه برای افزایش اطلاعات جدید در زمینه فریم‌ورک فلاتر وجود دارند را نیز به شما معرفی کنیم تا در صورت علاقه از آنها استفاده کنید.

 

صحبت پایانی

دوره صفر تا صد فلاتر یک دوره بسیار جامع و کامل است که می‌تواند به شما کمک کند تا به یک متخصص در زمینه فریم‌ورک فلاتر تبدیل شوید. دوره آموزشی فلاتر (Flutter) دارای ویژگی‌های زیادی است که از جمله آن می‌توان به یادگیری عملی، کیفیت بالای محتوا و هزینه مناسب آن اشاره کرد. اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که علاقه‌مند به یادگیری کارکردن با فلاتر برای توسعه اپلیکیشن‌های مختلف هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما این دوره را تهیه کرده و از آن استفاده کنید.

 

سرفصل های دوره

مفاهیم اولیه فلاتر (پروژه اول : قیمت آنلاین ارز + پروژه دوم : Travel App)
 • معرفی کراس پلتفرم و جامعه برنامه نویسی فلاتر در git

  منتشرشده 00:15:21
 • بررسی جامعه فلاتر در stackoverflow ، راه های کسب درآمد از فلاتر (flutter)

  منتشرشده 00:18:36
 • سوالات متداول ، پیشنیاز ها

  منتشرشده 00:15:03
 • بررسی نمونه پروژه ها و sample های فلاتر در github، بررسی سایت و دیسکورد فلاتر

  منتشرشده 00:16:00
 • نصب vscode و اجرای اولین اپ در مرورگر Chrome

  منتشرشده 00:19:00
 • نصب android sdk و اجرای اولین پروژه در android emulator

  منتشرشده 00:22:00
 • آشنایی با ساختار پروژه و نوشتن اولین برنامه

  منتشرشده 00:13:00
 • آشنایی با طراحی layout ، کار با column و row

  منتشرشده 00:19:00
 • مینی پروژه قیمت آنلاین ارز و طلا، کار با Expanded، Align، Column و Row

  منتشرشده 00:21:00
 • پروژه 1 : اپ آنلاین قیمت ارز و طلا ، قسمت اول

  منتشرشده 00:26:00
 • پروژه 1 : اپ آنلاین قیمت ارز و طلا ، قسمت دوم (استفاده از فونت فارسی و راستچین کردن پروژه)

  منتشرشده 00:23:00
 • پروژه 1 : اپ آنلاین قیمت ارز و طلا ، قسمت سوم (مفهوم context ، تعریف textTheme در MtrialApp )

  منتشرشده 00:22:00
 • پروژه 1 : اپ آنلاین قیمت ارز و طلا ، قسمت چهارم

  منتشرشده 00:15:00
 • پروژه 1 : اپ آنلاین قیمت ارز و طلا ، قسمت پنجم

  منتشرشده 00:27:00
 • پروژه 1 : اپ آنلاین قیمت ارز و طلا ، قسمت ششم

  منتشرشده 00:13:00
 • پروژه 1 : اپ آنلاین قیمت ارز و طلا ، قسمت هفتم

  منتشرشده 00:28:00
 • پروژه 1 : اپ آنلاین قیمت ارز و طلا ، قسمت هشتم

  منتشرشده 00:23:00
 • پروژه 1 : اپ آنلاین قیمت ارز و طلا ، قسمت نهم ( api ، json و JWT چیست؟ مفهوم بکند ، ساخت کلاس مدل برای json Object ارز)

  منتشرشده 00:36:00
 • پروژه 1 : اپ آنلاین قیمت ارز ، قسمت دهم(ارتباط با سرور و پکیج http ، معرفی پکیج convert ) - تمرین 1

 • Concurrency در دارت - async await

 • پروژه 1 : اپ آنلاین قیمت ارز ، قسمت یازدهم (استفاده از Async/await و Future در فلاتر)

 • Logging و debugging در فلاتر

  منتشرشده 00:32:00
 • چرخه زندگی ویجت ها در فلاتر (widget life cycle in flutter)

  منتشرشده 00:23:00
 • پروژه 1 : اپ آنلاین قیمت ارز ، قسمت دوازدهم (Future Builder در فلاتر)

  منتشرشده 00:26:00
 • پروژه 1 : اپ آنلاین قیمت ارز ، قسمت سیزدهم (آشنایی با پکیج intL در فلاتر)

  منتشرشده 00:18:00
 • قسمت پایانی پروژه ارز - ui رسپانسیو - کار با widget inspector در فلاتر

  منتشرشده 00:23:00
 • قسمت اول تمرین ، (پروژه 2 ) اپ مسافرت

  منتشرشده 00:19:17
 • قسمت دوم تمرین ، (پروژه 2 ) Travel app

  منتشرشده 00:11:00
 • قسمت سوم تمرین ، (پروژه 2 ) Travel app

  منتشرشده 00:20:00
 • قسمت چهارم تمرین ، (پروژه 2 ) Travel app

  منتشرشده 00:22:00
 • قسمت پنجم تمرین ، (پروژه 2 ) Travel app

  منتشرشده 00:32:00
 • قسمت ششم تمرین ، (پروژه 2 ) Travel app

  منتشرشده 00:29:00
 • قسمت هفتم تمرین ، (پروژه 2 ) Travel app

  منتشرشده 00:25:59
 • قسمت هشتم تمرین ، (پروژه 2 ) Travel app

  منتشرشده 00:18:00
 • قسمت نهم تمرین ، (پروژه 2 ) Travel app

  منتشرشده 00:16:00
 • قسمت پایانی تمرین ، (پروژه 2 ) Travel app

  منتشرشده 00:27:00
 • پروژه تِک‌بلاگ شامل بلاگ، چالش های رابط کاربری ( پروژه سوم)
 • پروژه تک‌بلاگ، مفاهیم اولیه git

  منتشرشده 00:13:00
 • پروژه تک‌بلاگ، لایف سایکل ، اصطلاحات و دستورات پرکاربرد در git

  منتشرشده 00:17:00
 • ایجاد repository تک بلاگ ، commit و push و pull

  منتشرشده 00:12:00
 • ساخت splash screen ، استفاده از git در vscode و fork کردن پروژه توسط دانشجوها

  منتشرشده 00:35:00
 • پروژه تک‌بلاگ، پیشنیاز های پروژه ، کلاس String و Colors ,ساخت اسپلش (Splash screen) اختصاصی

  منتشرشده 00:37:00
 • پروژه تک‌بلاگ ,ساخت اسپلش (Splash screen) اختصاصی ، پکیج spinKit

  منتشرشده 00:25:00
 • پروژه تک‌بلاگ ,navigator و انتقال اطلاعات بین صفحه ها

  منتشرشده 00:28:00
 • پروژه تک‌بلاگ , تحلیل رابط کاربری ، systemChrome و پیاده سازی صفحه خانه

  منتشرشده 00:40:00
 • پروژه تک‌بلاگ , پوستر پیچیده صفحه اصلی

  منتشرشده 00:24:00
 • پروژه تک‌بلاگ , خواندن اطلاعات پوستر از Map

  منتشرشده 00:26:32
 • پروژه تک‌بلاگ , لیست دسته بندی ها

  منتشرشده 00:33:00
 • پروژه تک‌بلاگ , لیست افقی بلاگ

  منتشرشده 00:18:40
 • پروژه تک‌بلاگ , لیست افقی بلاگ

  منتشرشده 00:25:00
 • پروژه تک‌بلاگ , صفحه اصلی و پیاده سازی bottom navigation

  منتشرشده 00:25:30
 • پروژه تک‌بلاگ , نظم دهی کد ها و فلاتر 3

  منتشرشده 00:29:00
 • پروژه تک‌بلاگ , صفحه پروفایل کاربر

  منتشرشده 00:26:00
 • پروژه تک‌بلاگ , صفحه پروفایل کاربر

  منتشرشده 00:25:41
 • پروژه تک‌بلاگ , Bottom navigation و متد CallBack

  منتشرشده 00:32:00
 • پروژه تک‌بلاگ , صفحه ٍثبت نام

  منتشرشده 00:38:00
 • پروژه تک‌بلاگ ، خروجی گرفتن ، رفع باگ صفحه خاکستری و تفاوت App Build های متفاوت اندروید

  منتشرشده 00:30:00
 • پیاده سازی و چالش کیبورد در bottom sheet

  منتشرشده 00:31:00
 • کار با TextField ، رویداد onChange ، کلاس RegExp ، عبارات منظم در دارت

  منتشرشده 00:30:00
 • کار بار Navigator و پیاده سازی ui صفحه دسته بندی های من

  منتشرشده 00:30:00
 • کار با gridview در فلاتر ، صفحه دسته بندی های من

  منتشرشده 00:32:00
 • کار با gridview در فلاتر ، صفحه دسته بندی های من

  منتشرشده 00:16:00
 • مفهوم GlobalKey و ساخت Drawer

  منتشرشده 00:28:00
 • بررسی آیتم تکراری در افزودن لیست دسته بندی من

  منتشرشده 00:11:00
 • مفاهیم اولیه State Management ، Dependency injection و پکیج GetX در فلاتر
 • مفهوم Dependency و تعریف ابتدایی Di( Dependency injection)

  منتشرشده 00:17:30
 • state management و معرفی GetX

  منتشرشده 00:17:20
 • Rx (ReactiveX) ، observable و معرفی obx

  منتشرشده 00:25:00
 • تعریف مدل از نوع Rx

  منتشرشده 00:14:30
 • استفاده از معماری Mvc و Dependency injaction با GetxController

  منتشرشده 00:31:00
 • تفاوت GetX , obx و GetBuilder و کار با ویجت Getx

  منتشرشده 00:20:00
 • non-reactive state management با ویجت GetBuilder

  منتشرشده 00:25:00
 • استفاده از id در GetBuilder و لیست

  منتشرشده 00:17:00
 • مفاهیم اتصال به سرور و Api
 • مبانی پایه ( سرور، کلاینت، Api ، CRUD ، Protocol)

  منتشرشده 00:21:00
 • آشنایی با ابزار سوئگر (Swagger io)

  منتشرشده 00:10:00
 • آشنایی با ابزار پست‌من(PostMan)

  منتشرشده 00:08:00
 • نصب وب سرور و نوشتن اولین کد بک اند

  منتشرشده 00:11:00
 • دیتابیس و زبان sql

  منتشرشده 00:06:30
 • api نویسی ، json ساده

  منتشرشده 00:12:28
 • api نویسی ، json پیچیده و تودرتو (۱)

  منتشرشده 00:27:31
 • api نویسی ، json پیچیده و تودرتو (2)

  منتشرشده 00:22:00
 • توسعه پروژه تکبلاگ با استفاده GetX (کار با پکیج Dio ، ارسال مطلب و مدیریت مقالات)
 • ریفکتور پروژه تکبلاگ

  منتشرشده 00:16:30
 • ریفکتور از stateful به GetX

  منتشرشده 00:07:00
 • اشتراک گذاری متن و لینک در اپ های دیگر

  منتشرشده 00:08:17
 • اجرای لینک از اپ در مرورگر دستگاه

  منتشرشده 00:13:00
 • مدل مقاله تک‌بلاگ از json

  منتشرشده 00:16:09
 • مدل پادکست و پوستر

  منتشرشده 00:06:00
 • پکیج Dio و نوشتن متد Get

  منتشرشده 00:15:00
 • دریافت اطلاعات از سرور با Dio و GetX

  منتشرشده 00:10:00
 • پیاده سازی Controller برای Home Items

  منتشرشده 00:15:00
 • پیاده سازی داغ ترین مقالات در صفحه اصلی

  منتشرشده 00:29:00
 • پیاده سازی لیست افقی پادکست های محبوب

  منتشرشده 00:08:00
 • ایجاد place Holder و لودینگ برای تصاویر که از سرور دریافت میشوند

  منتشرشده 00:15:00
 • پیاده سازی پوستر صفحه home و لودینگ دریافت دیتا

  منتشرشده 00:23:00
 • لیست تگ ها

  منتشرشده 00:06:00
 • پیاده سازی اپ بار اختصاصی با PrefferedSize

  منتشرشده 00:16:46
 • لیست مقالات

  منتشرشده 00:15:00
 • لیست مقالات بخش دوم

  منتشرشده 00:22:00
 • صفحه single مقالات - بخش اول

  منتشرشده 00:18:36
 • صفحه single مقالات - بخش اول

  منتشرشده 00:11:00
 • صفحه single مقالات - بخش سوم - خواندن تگ های html در فلاتر

  منتشرشده 00:14:00
 • تکمیل صفحه single و دریافت id

  منتشرشده 00:23:00
 • مدل Artricle Single

  منتشرشده 00:09:37
 • پیاده سازی Article info request و نمایش در Single Article

  منتشرشده 00:15:00
 • پیاده سازی Article info request و نمایش در Single Article - (دوم)

  منتشرشده 00:19:00
 • دریافت مقالات بر اساس تگ های یک مقاله

  منتشرشده 00:16:45
 • پاسخ تمرین و پول ریکوئست 1

  منتشرشده 00:16:31
 • تکمیل لیست و کنترل مقالات

  منتشرشده 00:16:00
 • پیاده سازی متد Post با Dio

  منتشرشده 00:20:00
 • ثبت نام با کد یک بار مصرف (Otp)

  منتشرشده 00:07:00
 • ثبت نام با کد یک بار مصرف (Otp) 2

  منتشرشده 00:09:00
 • آموزش GetStorage و ذخیره توکن Jwt

  منتشرشده 00:20:00
 • رفع problem و بررسی pull request اخیر

  منتشرشده 00:08:00
 • پیاده سازی toggle Login و مسیر دهی ( فایل ضمیمه v3 post man)

  منتشرشده 00:20:00
 • فیکس کردن باگ rout با GetOff

  منتشرشده 00:07:27
 • binding در Getx و استفاده از LazyPut

  منتشرشده 00:15:00
 • Binding in Route Management

  منتشرشده 00:23:00
 • باتم شیت ارسال پست یا پادکست

  منتشرشده 00:21:20
 • بررسی Tap Space روی ویجت ها

  منتشرشده 00:08:00
 • کار با catchError و DioError در وب سرویس

  منتشرشده 00:09:00
 • مدیریت مقالات من بخش اول

  منتشرشده 00:10:00
 • ایجاد Binding صفحه ManageArticle

  منتشرشده 00:05:00
 • پیاده سازی EmptyState در صفحه مدیریت مقالات

  منتشرشده 00:10:00
 • پیاده سازی استیت لیست Article manage

  منتشرشده 00:20:00
 • پیاده سازی ترنری سریالی برای نمایش emptyState یا List یا Loading

  منتشرشده 00:11:00
 • صفحه ویرایش یا پست مقاله

  منتشرشده 00:25:00
 • صفحه ویرایش یا پست مقاله (بخش دوم)

  منتشرشده 00:19:00
 • صفحه ویرایش یا پست مقاله (بخش سوم)

  منتشرشده 00:07:18
 • File Picker - انتخاب تصویر از حافظه گوشی و نمایش در ui

  منتشرشده 00:22:00
 • File Picker - انتخاب تصویر (بخش دوم)

  منتشرشده 00:04:00
 • ثبت عنوان مقاله با GetDefault Dialog

  منتشرشده 00:14:00
 • کار با html editor enhanced در فلاتر بخش اول

  منتشرشده 00:20:00
 • کار با html editor enhanced در فلاتر بخش دوم

  منتشرشده 00:18:00
 • GridView در فلاتر - افزودن دسته بندی به ارسال مطلب - بخش اول

  منتشرشده 00:22:00
 • افزودن دسته بندی به ارسال مطلب - آپدیت مدل از نوع Rx - بخش دوم

  منتشرشده 00:15:00
 • آپلود تصویر و فرم دیتا در فلاتر با استفاده از پکیج Dio - بخش اول

  منتشرشده 00:21:00
 • آپلود تصویر و فرم دیتا در فلاتر با استفاده از پکیج Dio - بخش دوم

  منتشرشده 00:10:00
 • اپ موزیک پلیر و پادکست + ارسال و دریافت موزیک از سرور
 • معرفی و بررسی ui پخش فایل صوتی

  منتشرشده 00:08:00
 • پیاده سازی ui صفحه لیست پادکست ها

  منتشرشده 00:15:00
 • پیاده سازی ui کنترل صوت و پادکست 1

  منتشرشده 00:08:00
 • پیاده سازی ui کنترل صوت و پادکست 2

  منتشرشده 00:09:00
 • پیاده سازی کنترلر با Instance var و ایجاد مدل فایل پادکست

  منتشرشده 00:16:00
 • مقدار دهی Controller با constructor

  منتشرشده 00:18:20
 • مقدار دهی ویجت های صفحه سینگل پادکست

  منتشرشده 00:12:00
 • پکیج just_audio و بررسی پخش موزیک، پادکست و فایل های صوتی در فلاتر

  منتشرشده 00:15:00
 • تعریف پلی لیست و اضافه کردن فایل های صوتی سرور

  منتشرشده 00:10:00
 • پخش پلی لیست اپیزود های پادکست و مدیریت حالت دکمه پخش

  منتشرشده 00:15:00
 • next و previous در پلی لیست پادکست ها

  منتشرشده 00:07:00
 • پخش فایل با onTap و مشخص کردن فایل در حال پخش در ui

  منتشرشده 00:12:00
 • چالش مصاحبه کاری - دارت فلاتر

  منتشرشده 00:17:00
 • پروگرس بار فایل صوتی و نمایش زمان طی شده

  منتشرشده 00:30:00
 • ساخت تاگل باتن اختصاصی - سیستم تکرار فایل صوتی

  منتشرشده 00:10:00
 • ریفکتورینگ (refactoring) ، ارور هندلینگ (Error Handling)
 • دیباگ به نگاهی به همه ابعاد یک ماژول

  منتشرشده 00:16:33
 • دیباگ به نگاهی به همه ابعاد یک ماژول (2)

  منتشرشده 00:21:34
 • ریفکتورینگ 1

  منتشرشده 00:21:00
 • ریفکتورینگ 2

  منتشرشده 00:20:00
 • انیمیشن پیشرفته در فلاتر
 • محو یا ظاهر کردن یک ویجت انیمیت شده

  منتشرشده 00:14:00
 • انیمیت کردن Container و BoxDecoration

  منتشرشده 00:00:00
 • حرک در جهت های مختلف

  منتشرشده 00:11:00
 • انیمیشن چرخاندن ویجت های مختلف (Rotate)

  منتشرشده 00:04:13
 • انیمیشن Scale در فلاتر

  منتشرشده 00:07:27
 • ساخت انیمیشن های پیچیده با AnimationController و AnimatedBuilder

  منتشرشده 00:15:32
 • پیاده سازی انیمیشن پیشرفته لایک اینستاگرام

  منتشرشده 00:10:00
 • انیمیشن های اختصاصی برای هر ویجت در درخت ویجت

  منتشرشده 00:19:00
 • سرویس های فایربیس (Fcm + crashlytics + analytics )
 • معرفی سرویس های فایربیس در پروژه دمو

  منتشرشده 00:18:13
 • افزودن firebase core به پروژه

  منتشرشده 00:19:30
 • فایربیس آنالیتیکس در فلاتر

  منتشرشده 00:07:00
 • فایربیس کرشلیتیکس (مانیتور خطاها پس از انتشار اپ)

  منتشرشده 00:08:13
 • پوش نوتیفیکیشن فایربیس fcm

  منتشرشده 00:10:00
 • دریافت دیتا در پس زمینه (background)

  منتشرشده 00:16:00
 • دریافت دیتا در حالت Foreground

  منتشرشده 00:07:40
 • پروژه (شبیه اسنپ ) نقشه و مسیریابی (پروژه چهارم)
 • مقدمه پروژه شبیه اسنپ و سرویس نقشه

  منتشرشده 00:17:50
 • پیاده سازی رابط کاربری نقشه اسنپ بخش اول

  منتشرشده 00:20:23
 • پیاده سازی رابط کاربری نقشه اسنپ بخش دوم

  منتشرشده 00:18:21
 • پیمایش ترتیبی widget states در یک صفحه

  منتشرشده 00:16:00
 • map controller

  منتشرشده 00:11:00
 • ویجت open street map

  منتشرشده 00:17:10
 • انتخاب مبدا سفر روی نقشه

  منتشرشده 00:10:51
 • لغو مبدا انتخاب شده

  منتشرشده 00:04:00
 • محاسبه فاصله مبدا تا مقصد و رفتن به حالت درخواست به راننده

  منتشرشده 00:24:05
 • به دست آوردن آدرس دقیق مبدا و مقصد و نمایش

  منتشرشده 00:11:37
 • لغو مرحله درخواست به راننده و رفتن به انتخاب دوباره مقصد

  منتشرشده 00:08:34
 • شیرجه عمیق در Di ، StateManagement ، Design Pattern و معرفی Bloc
 • async stream (استریم ایسینک) در دارت

  منتشرشده 00:11:00
 • sync Stream (استریم با استفاده از listen)

  منتشرشده 00:04:00
 • StramController در دارت

  منتشرشده 00:09:20
 • توابع مفید stream و فیلتر کردن داده ها

  منتشرشده 00:11:40
 • دیزاین پترن، الگوی طراحی سینگلتون

  منتشرشده 00:14:08
 • وابستگی (Dependency ) در مقابل تزریق وابستگی( Dependency Injection)

  منتشرشده 00:19:00
 • آموزش Get It برای کاهش وابستگی با Dependency Injection

  منتشرشده 00:10:00
 • تشریح Riverpod و Provider در مقابل GetIt و معرفی BloC

  منتشرشده 00:10:13
 • الگوی مخزن یا Repository

  منتشرشده 00:04:30
 • شروع Bloc

  منتشرشده 00:13:00
 • کلاس Repository

  منتشرشده 00:16:00
 • کلاس های وضعیت (States class)

  منتشرشده 00:10:35
 • کلاس رویداد و تشکیل Bloc

  منتشرشده 00:08:37
 • پیاده سازی RepositoryProvider

  منتشرشده 00:22:50
 • پیاده سازی BlocProvider و BlocBuilder و state management

  منتشرشده 00:15:00
 • پروژه فروشگاه ساعت با Bloc (پروژه پنجم شبیه به دیجیکالا)
 • زیرساخت های صحیح پروژه

  منتشرشده 00:22:00
 • زیرساخت های صحیح پروژه (بخش دوم)

  منتشرشده 00:23:00
 • مفهوم اکستنشن و پیاده سازی کلین ui

  منتشرشده 00:20:00
 • کاستم ویجت توسعه پذیر تکست فیلد برای تمام صفحات

  منتشرشده 00:22:00
 • پروژه ویدئو پلیر آنلاین (پروژه ششم)
  درحال حاضر هیج بخشی برای این فصل منتشر نشده است
  پروژه todo list با دیتابیس Hive (پروژه هفتم)
  درحال حاضر هیج بخشی برای این فصل منتشر نشده است
  مفاهیم سوکت و ارتباط Real Time
  درحال حاضر هیج بخشی برای این فصل منتشر نشده است
  پروژه چت Socket Io (پروژه هشتم شبیه تلگرام )
  درحال حاضر هیج بخشی برای این فصل منتشر نشده است
  فلاتر وب و خروجی وب اپ (Pwa) از فلاتر (پروژه دهم)
  درحال حاضر هیج بخشی برای این فصل منتشر نشده است

  پیشنیاز های دوره چه چیزهایی هستند؟

  • زبان برنامه نویسی دارت آکادمی کدیاد
  • آموزش الگوریتم و فلوچارت آکادمی کدیاد

  نظرات دانشجویان

   امیررضا جلوس حقی

  امیررضا جلوس حقی | دانشجوی دوره اموزش 0 تا 100 فلاتر (Flutter) + پروژه عملی و ورود به بازار کار

  سلام استاد خسته نباشید استاد تا اینجا دوره عالی بود به امید روزی که بتونم محبتاتونو جبران کنم😍😍😍❤️😎

  سید محمد رضوی

  سید محمد رضوی | دانشجوی دوره اموزش 0 تا 100 فلاتر (Flutter) + پروژه عملی و ورود به بازار کار

  من 8 ماه هست که در دارم دارت و فلاتر رو کار میکنم و این دوره رو تازه گرفتم ُ توی همین فصل اولش هم با اینکه مقدماتی و مفاهیم پایه هستش باز هم برای من مطالب جدید داشت . ممنون از زحمتی استاد صفری و دوره خوبشون . امیدوارم تا انتها همینقدر با قدرت ادامه بدیم

   ساسان صفری

  ساسان صفری | دانشجوی دوره اموزش 0 تا 100 فلاتر (Flutter) + پروژه عملی و ورود به بازار کار

  سلام، نه عزیزم، یه بار میخری برای همیشه هرچی آپدیت بیاد رایگان داری :)

   طاها طارمی

  طاها طارمی | دانشجوی دوره اموزش 0 تا 100 فلاتر (Flutter) + پروژه عملی و ورود به بازار کار

  سلام استاد وقتی الان بخریم فصل های دیگه کامل بشه دوباره باید پول بدیم؟

   ساسان صفری

  ساسان صفری | دانشجوی دوره اموزش 0 تا 100 فلاتر (Flutter) + پروژه عملی و ورود به بازار کار

  سلام مهدی، تو دوره یه چنل ایده داریم، میتونی درخواست ها و ایده هایی که داری و میخوای به دوره اضافه بشه رو بنویسی اگه همه موافق باشن به سر فصل ها اضافه میشه ❤️

  مهدی کشکلانی

  مهدی کشکلانی | دانشجوی دوره اموزش 0 تا 100 فلاتر (Flutter) + پروژه عملی و ورود به بازار کار

  استاد سلام ممنون از دوره خوبتون یه سوال داشتم و اونم اینه که آیا فلاتر دسکتاپم توی این دوره کار میکنید؟

  مدرس دوره

  ساسان صفری


  ساسان صفری، مهندس نرم‌افزار و برنامه‌نویس است. ایشان از سال ۹۱ فعالیت‌شان را در حوزه برنامه‌نویسی آغاز و سال‌هاست در حوزه توسعه اپلیکیشن‌های موبایل و کراس پلتفرم با زبان‌های جاوا، کاتلین، سویفت و دارت فعالیت دارند.  

  ایشان با بنیان‌گذاری شرکت و گروه نرم‌افزاری (Lunyx)  طی سال‌های اخیر محصولات داخلی و خارجی بزرگی را توسعه دادند که آخرین پروژه‌های ایشان را می‌توانید در lunyxagency.com ببینید.

  ایشان همچنین به یادگیری و یاد‌دادن و به طور کلی حوزه آموزش علاقه‌مندند و با تولید پادکست و سخنرانی‌های عمومی برنامه‌نویسی سهم بزرگی در رشد کامیونیتی برنامه‌نویسی فارسی داشتند.

  سوالات متداول

  فریم ورک فلاتر چیست؟

  فریم ورک فلاتر یکی از جذابترین فریم ورک ها است که برای توسعه اپلیکیشن های مختلف از آن استفاده میشود و قابلیت های زیادی دارد که برای توسعه دهندگان اپلیکیشن بسیار مفید و کاربردی است

  پیش نیاز دوره آموزش فلاتر چیست؟

  بهتر است قبل از آموزش فلاتر، با الگوریتم و فلوچارت و همینطور زبن برنامه نویسی دارت آشنایی کافی داشته باشید.

  چرا باید فریم ورک فلاتر را یاد بگیریم؟

  فلاتر سرعت توسعه اپلیکیشن ها را افزایش می دهد. به علاوه قابلیت کراس پلتفرم بودن نیز آن را بسیار محبوب کرده است.