دوره متخصص فرانت اند - آموزش طراحی سایت (پروژه محور برای ورود به بازار کار)

دوره متخصص فرانت اند یکی از بهترین دوره‌های موجود در زمینه یادگیری فرانت‌اند است که می‌تواند به شما کمک کند تا مفاهیم مربوط به طراحی فرانت‌اند یک سایت را به بهترین شکل ممکن بیاموزید. همان‌طور که می‌دانید طراحی و توسعه سایت را می‌توان به دو بخش توسعه بک‌اند و طراحی فرانت‌اند تقسیم‌بندی کرد که هریک از این حوزه‌ها امروزه تقاضای بسیار زیادی دارند و شما با یادگیری هریک از آنها می‌توانید در بهترین موقعیت‌های شغلی مشغول به کار شوید.

قیمت: 750,000 تومان 450,000 تومان

قیمت ارزی (تتر):

X
62 : 11 : 00
250 جلسه
12 فصل
2 سال پشتیبانی

دوره متخصص فرانت اند - آموزش طراحی سایت (پروژه محور برای ورود به بازار کار)

دوره متخصص فرانت اند یکی از بهترین دوره‌های موجود در زمینه یادگیری فرانت‌اند است که می‌تواند به شما کمک کند تا مفاهیم مربوط به طراحی فرانت‌اند یک سایت را به بهترین شکل ممکن بیاموزید. همان‌طور که می‌دانید طراحی و توسعه سایت را می‌توان به دو بخش توسعه بک‌اند و طراحی فرانت‌اند تقسیم‌بندی کرد که هریک از این حوزه‌ها امروزه تقاضای بسیار زیادی دارند و شما با یادگیری هریک از آنها می‌توانید در بهترین موقعیت‌های شغلی مشغول به کار شوید. نکته بسیار مهم دیگری که باید در خصوص حوزه فرانت‌اند بدانید این است که امروزه از ابزارها و تکنولوژی‌های مختلفی در این زمینه استفاده می‌شود که هریک از آنها دارای ویژگی‌ها و کاربردهای مخصوص به خود هستند..

 

شما در طول آموزش فرانت اند می‌آموزید که چگونه از هریک از این ابزارها به بهترین شکل ممکن استفاده کنید و علاوه بر این سطح دانش خود درباره اصولی که در این حوزه وجود دارند را نیز افزایش خواهید داد. امروزه بیشتر افرادی که وارد حوزه طراحی و توسعه سایت می‌شوند طراحی رابط کاربری و فرانت‌اند سایت را بیشتر ترجیح می‌دهند چراکه در این بخش شما می‌توانید خلاقیت بیشتری داشته باشید و نیازی نیست که با الگوریتم‌های خشکی که در زمینه طراحی بک‌اند سایت وجود دارند درگیر شوید. اگر شما هم علاقه‌مند هستید تا اطلاعات کاملی را درباره ویژگی‌های آموزش جامع فرانت اند به دست بیاورید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما ادامه این مطلب را بادقت مطالعه کنید.

 

مزایای یادگیری فرانت اند

مزایای یادگیری فرانت اند

چرا باید طراحی فرانت‌اند سایت را بیاموزیم؟

دلایل بسیار زیادی وجود دارد که باعث می‌شود تا امروزه بسیاری از افراد علاقه‌مند به یادگیری طراحی فرانت‌اند سایت باشند. یکی از مهم‌ترین دلایلی که برای انجام این کار وجود دارد این است که یادگیری فرانت‌اند بسیار ساده و راحت است و شما معمولا برای انجام این کار با مشکل خاصی مواجه نمی‌شوید. در واقع شما در طراحی رابط کاربری و طراحی فرانت‌اند نیازی به آشنایی با الگوریتم‌های پیچیده نخواهید داشت. علاوه بر این باید دقت داشته باشید که در حال حاضر ابزارهای مختلفی برای طراحی فرانت‌اند وجود دارند که هریک از آنها می‌توانند روند طراحی رابط کاربری را برای شما راحت‌تر کنند. آشنا شدن با این ابزارها می‌تواند برای شما بسیار مفید و کمک‌کننده باشد. دوره متخصص فرانت اند یکی از بهترین دوره‌های موجود در این زمینه است که می‌تواند اطلاعات جامع و کاملی را درباره طراحی فرانت‌اند در اختیار شما قرار دهد و به میزان زیادی برای شما مفید و کاربردی باشد.

 

مزیت بسیار مهم دیگری که یادگیری فرانت اند می‌تواند برای شما داشته باشد این است که شما می‌توانید با یادگیری مفاهیم و مهارت‌های موردنیاز در این زمینه به‌راحتی هرچه تمام در موقعیت‌های شغلی مختلف مشغول به کار شوید و درآمد بالایی نیز داشته باشید. امروزه بیشتر شرکت‌ها و کسب‌وکارهای مختلفی که وجود دارند نیازمند افراد متخصص در این حوزه هستند و معمولا حقوق‌های بالایی را نیز به این افراد پرداخت می‌کنند.

 

تبدیل‌شدن به یک متخصص

تبدیل‌شدن به یک متخصص

چرا باید فرانت‌اند را به‌صورت تخصصی بیاموزیم؟

یکی از مهم‌ترین مشکلاتی که اکثر افراد در زمان یادگیری فرانت‌اند با آن مواجه می‌شوند این است که مفاهیم موجود در این زمینه را به‌صورت کاملا سطحی می‌آموزند و در ادامه نمی‌توانند طراحی‌های چندان جذابی داشته باشند و در نتیجه موقعیت‌های شغلی مناسبی را پیدا نمی‌کنند. به همین علت است که شما باید مفاهیم موجود در حوزه فرانت‌اند را به‌صورت کاملا تخصصی بیاموزید و به یک متخصص در این زمینه تبدیل شوید. در واقع مفاهیمی که در این زمینه وجود دارند بسیار پیچیده هستند و علاوه بر این ابزارهای مختلف نیز کاربردهای متفاوتی دارند که باید به‌درستی با این مفاهیم و همین‌طور کاربردهای این ابزارها آشنا شوید. برای این کار نیز شما نیازمند یک دوره کاملا تخصصی هستید که تمامی مطالب مربوط به این حوزه را به طور کامل پوشش دهد. دوره متخصص فرانت اند دوره‌ای است که تضمین می‌کند شما را به یک متخصص در این زمینه تبدیل می‌کند و تمامی اطلاعات موردنیاز را در اختیار شما قرار خواهد داد.

با استفاده از این آموزش فرانت اند شما می‌توانید پروژه‌های بسیار حرفه‌ای را طراحی کنید که به شما اجازه می‌دهد تا در بهترین شرکت‌ها و کسب‌وکارها مشغول به کار شوید. این دوره به شکلی طراحی شده است که هم افراد مبتدی و هم افراد حرفه‌ای و باتجربه می‌توانند از اطلاعات بیان شده در آن استفاده کرده و از مزایای آن بهره‌مند شوند. پس اگر شما هم علاقه‌مند هستید تا به یک فرد متخصص در زمینه فرانت‌اند تبدیل شوید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما از آموزش جامع فرانت اند استفاده کنید.

 

 

دوره متخصص فرانت اند

آشنایی با دوره متخصص فرانت اند

دوره متخصص فرانت اند یک دوره جامع و بسیار کامل است که بسیاری از مطالب مهم را پوشش می‌دهد و می‌تواند دانش شما در این زمینه را به میزان زیادی افزایش دهد. در این دوره ابتدا کار خود را آموزش HTML آغاز کرده‌ایم که یکی از مهم‌ترین بخش‌های طراحی سایت است. در واقع شما برای طراحی ساختار ابتدایی و شکل ظاهری سایت خود نیازمند دستورات HTML هستید که احتمالا اگر تجربه‌ای در زمینه طراحی و توسعه سایت داشته باشید بارهاوبارها نام آن را شنیده‌اید. در گام بعدی مواردی مانند CSS، Flexbox و CSSGrid به شما آموزش داده می‌شود که باعث می‌شود تا شما با تمامی موارد ابتدایی و موردنیاز برای طراحی رابط کاربری سایت و فرانت‌اند به طور کامل آشنا شوید. بااین‌حال ما در طول این دوره به این موارد اکتفا نمی‌کنیم و بسیاری از مهارت‌های دیگری که یک متخصص فرانت‌اند باید با آنها آشنا باشد و توانایی استفاده از آنها را داشته باشد را نیز به شما آموزش می‌دهیم.

از جمله مهم‌ترین این موارد می‌توان به Saas، بوت‌استرپ، جاوا اسکریپت (ES6، Es7 و ES8) ، تیلویند ، ویو جی اس ، وب پک و ... اشاره کرد. توجه داشته باشید که شما با یادگیری این مهارت‌ها می‌توانید بسیاری از سایت‌های مختلف را طراحی کرده و جذابیت‌های ظاهری یک سایت را به میزان زیادی ارتقا دهید.

 

ویژگی‌های مهم دوره

ویژگی‌های مهم دوره

دوره متخصص فرانت اند چه ویژگی‌هایی دارد؟

دوره متخصص فرانت اند برخلاف بسیاری از دوره‌های دیگری که در این زمینه وجود دارند به‌صورت کامل مطالب مختلف را پوشش داده است و با استفاده از آن شما نیازی به منابع آموزشی دیگر نخواهید داشت. البته پس از اتمام این دوره شما برای به‌روزرسانی اطلاعات خود باید دائما مطالعه داشته باشید ولی دیگر نیازی به خرید دوره‌های دیگر نخواهید داشت. شما در طول این دوره می‌توانید با ابزارهای مختلفی که در طراحی فرانت اند و رابط کاربری سایت‌های مختلف مورداستفاده قرار می‌گیرند آشنا شوید و نحوه استفاده از آنها را نیز به طور کامل بیاموزید. آشنایی با این ابزارها در دوره آموزشی فرانت اند به شما کمک می‌کند تا بتوانید زمان طراحی سایت را به میزان زیادی کاهش دهید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن طراحی‌های خود را انجام دهید.

 

ویژگی بسیار مهم دیگری که این دوره برای شما دارد این است که استانداردهای جهانی که حتما باید در زمان طراحی سایت رعایت شوند نیز به شما آموزش داده می‌شود و شما با مشاهده این دوره می‌توانید به یک طراح حرفه‌ای تبدیل شوید. فراموش نکنید که در این دوره تمامی مطالب به‌صورت کاملا عملی به شما آموزش داده می‌شوند. این آموزش عملی باعث می‌شود تا شما با تمام مشکلاتی که ممکن است در طول روند طراحی یک سایت برای شما به وجود بیاید آشنا شوید و نحوه برخورد با این مشکلات را نیز به طور کامل بیاموزید. تمامی این ویژگی‌ها در کنار یکدیگر باعث شده است تا این دوره یکی از بهترین دوره‌ها برای یادگیری فرانت‌اند باشد.

 

سایر مزایا

سایر مزایا

سایر مزایای مهم دوره متخصص فرانت اند

علاوه بر ویژگی‌هایی که در بخش قبلی درباره آنها صحبت کردیم باید بدانید که دوره متخصص فرانت اند می‌تواند مزایای بسیار زیاد دیگری را نیز برای شما به همراه داشته باشد. با تماشای این دوره شما می‌توانید به یک متخصص تبدیل شوید که درآمد بسیار بالایی خواهید داشت و می‌توانید هم به‌صورت دورکاری و هم به‌صورت حضوری با شرکت‌ها و کسب‌وکارهای مختلف همکاری داشته باشید. در واقع این دوره مطالب را به شکلی به شما آموزش می‌دهد که شما را کاملا آماده ورود به بازار کار کند. البته نباید فراموش کنید که تبدیل‌شدن شما به یک متخصص به شرطی است که شما به‌صورت مرتب مطالب را مرور کنید و تمرین‌های لازم را نیز انجام دهید. در واقع تا زمانی که شما دست به کیبورد سیستم خود نبرید و کدهایی که به شما آموزش داده می‌شوند را تمرین نکنید نمی‌توانید به یک طراح فرانت‌اند متخصص تبدیل شوید.

 

در طول این دوره آموزش‌های تکمیلی، لینک‌هایی برای یادگیری بیشتر و بهتر مطالب مختلف و تمرین‌های متنوع و جذاب نیز به شما ارائه می‌شود که با استفاده از آنها می‌توانید روند یادگیری خود را به میزان زیادی بهبود دهید. ویژگی کلیدی و مزیت بسیار مهم این دوره این است که به شما تضمین می‌دهد در کوتاه‌ترین زمان ممکن شما را به یک متخصص در این زمینه تبدیل کند. شما در هر ساعتی از شبانه‌روز می‌توانید به مطالب و محتوای این دوره دسترسی پیدا کرده و از آنها استفاده کنید. علاوه بر این فراموش نکنید که کدهایی که در طول این آموزش‌ها نوشته می‌شوند نیز در هر جلسه به‌صورت جداگانه به شما ارائه می‌شوند.

 

بازار کار فرانت اند

بازار کار فرانت اند

بازار کار طراحی فرانت اند

بسیاری از افرادی که قصد تبدیل‌شدن به یک متخصص فرانت‌اند را دارند و علاقه‌‌مند هستند تا از دوره متخصص فرانت اند استفاده کنند این سوال را دارند که آیا بازار کار طراحی فرانت اند در آینده نیز به همین شکل خواهد بود و ما می‌توانیم پس از یک الی دو سال در یک موقعیت شغلی خوب مشغول به کار شویم؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که امروزه کسب‌وکارها و شرکت‌های مختلف بیش از گذشته تمایل به فعالیت اینترنتی و آنلاین دارند و برای انجام این کار نیز آنها نیازمند یک سایت قوی خواهند بود. همین عامل نیز باعث می‌شود تا نیاز به وب‌سایت‌هایی که به شکل بهینه و زیبایی طراحی شده‌اند بسیار بیشتر از گذشته وجود داشته باشد؛ بنابراین شما در سال‌های آینده فرصت‌های شغلی بسیار جذاب‌تری را پیش‌رو خواهید داشت که می‌توانید بر اساس مهارت خود در هریک از این موقعیت‌ها مشغول به کار شوید.

 

نکته مهم دیگری که در این بخش باید به آن اشاره کنیم این است که شما با مشاهده این دوره و تبدیل‌شدن به یک متخصص فرانت‌اند در سال‌های آینده می‌توانید درآمد بسیار بیشتری را نیز داشته باشید. در واقع شما نه‌تنها می‌توانید در یک شرکت مشغول به کار شوید بلکه می‌توانید به‌صورت شخصی نیز پروژه‌های مختلف را انجام دهید و به‌این‌ترتیب درآمد خود را در ماه افزایش دهید.

 

نکات مهم

نکات مهم

نکات مهم درباره دوره متخصص فرانت اند

در خصوص دوره متخصص فرانت اند باید به چند نکته بسیار مهم و کلیدی دقت داشته باشید. اولین نکته این است که این دوره یکی از کامل‌ترین دوره‌هایی است که در این زمینه وجود دارد و شما می‌توانید به کیفیت آموزشی آن نهایت اطمینان را داشته باشید چراکه توسط یکی از بهترین اساتید این حوزه تهیه شده است. نکته مهم دیگری که باید به آن دقت کنید این است که شما در طول این دوره پروژه‌های کوچک و بزرگ مختلفی را انجام می‌دهید که علاوه بر تقویت مهارت‌های شما می‌توانید از آنها در آینده به‌عنوان نمونه کار نیز استفاده کنید و به رزومه خود اضافه کنید. جلسات اولیه این دوره به طور کامل در دسترس هستند که شما می‌توانید به‌صورت رایگان به آنها دسترسی پیدا کنید تا نسبت به کیفیت آموزشی آنها مطمئن شوید.

 

نکته دیگری که باید به آن دقت کنید این است که در دوره آموزشی فرانت اند بسیاری از اصول طراحی سایت نیز به شما آموزش داده می‌شود که از جمله مهم‌ترین آنها می‌توان به اصول طراحی ریسپانسیو اشاره کرد که امروزه از اهمیت زیادی برخوردار است. در قسمت توضیحات ویدئویی شما می‌توانید اطلاعات کامل‌تری را درباره مباحثی که در این دوره بررسی می‌شوند به دست بیاورید که بدون شک به شما کمک می‌کند تا بتوانید انتخاب کنید که آیا این دوره مناسب شما خواهد بود یا خیر؟

 

صحبت پایانی

یادگیری فرانت اند می‌تواند به شما کمک کند که به یک شخص متخصص در زمینه طراحی سایت تبدیل شوید و درآمد بالایی را نیز داشته باشید. امروزه بسیاری از شرکت‌های مختلف نیازمند افرادی متخصص در زمینه فرانت‌اند هستند و همین عامل نیز تقاضای شغلی فرانت‌اند را افزایش می‌دهد. دوره متخصص فرانت اند یکی از بهترین دوره‌های فرانت اند در ایران است که می‌تواند دانش شما در این زمینه را به میزان زیادی افزایش دهد. اگر شما هم علاقه‌مند به تبدیل‌شدن به یک متخصص در این زمینه هستید حتما این دوره را تهیه کرده و از آن استفاده کنید.

سرفصل های دوره

آموزش Html
 • توضیحات دوره

 • نصب ادیتور،بررسی سرفصل های بخش html،توضیحات طراحی

 • آشنایی با تگ های متا+نکات سئو+بررسی تگ ها P,H1,Br,nobr,Hr

 • بررسی سایت دیجی کالا و کدیاد +آموزش تگ های i,em,del,s,b,strong

 • اموزش تگ های U,Ins,abbr,sup,sub,bdo

 • آشنایی با تگ Form در HTML (بخش اول )

 • آشنایی با تگ Form در HTML (بخش دوم)

 • خاصیت های تگ input+ مثال های واقعی

 • اموزش تگ های Textarea ,Select ,Datalist+مثال های واقعی

 • آشنایی با تگ a و لینک ها + نکات مینی پروژه جلسه بعد

 • اولین مینی پروژه

 • آشنایی با تگ img+نکات سئو + نکات تجربه ای

 • اموزش تگ image-map+ حل دو مثال واقعی

 • تشکیل گروه واتس اپ برای دریافت اطلاعیه ها و تعامل بیشتر با استاد

  منتشرشده 00:06:00
 • اصول ریسپانسیو +تگ Picture

  منتشرشده 00:17:00
 • اشنایی با تگ های video ,audio

  منتشرشده 00:14:00
 • اموزش تگ Table

  منتشرشده 00:23:00
 • لیست ها در html

  منتشرشده 00:19:00
 • آموزش Css
 • سرفصل های بخش Animation-CSS,CssGrid,sass,...)CSS)

 • ساختار css_selector- css

  منتشرشده 00:19:00
 • عناصر فرزند-سلکتورهای گروهی - id-class

  منتشرشده 00:21:00
 • رنگ ها در css

  منتشرشده 00:19:00
 • background درCSS

  منتشرشده 00:19:00
 • border در CSS+تمرین

  منتشرشده 00:25:00
 • margin,padding در CSS

  منتشرشده 00:25:00
 • ابعاد در css (بخش اول)

  منتشرشده 00:22:00
 • ابعاد در css (بخش دوم)+ معرفی دو مینی پروژه خفن

 • دو مینی پروژه باحال

  منتشرشده 00:33:00
 • متن در css (بخش اول )

  منتشرشده 00:28:00
 • فونت ها در css

  منتشرشده 00:23:00
 • display در CSS

  منتشرشده 00:23:00
 • position در CSS

  منتشرشده 00:16:00
 • position2 در CSS

  منتشرشده 00:15:00
 • float in css

  منتشرشده 00:19:00
 • clear +یک مینی پروژه باحال +نکات جالب

  منتشرشده 00:26:00
 • سایه دادن در css

  منتشرشده 00:20:00
 • آیکون ها در css

 • Media Queries در CSS

  منتشرشده 00:28:00
 • zindex,box-sizing

  منتشرشده 00:21:00
 • طیف رنگی در css

 • اشنایی با import,overlay

  منتشرشده 00:23:00
 • متغیر ها در css

  منتشرشده 00:25:00
 • انیمیشن در CSS
 • شروع انیمیشن سازی : Transitions

  منتشرشده 00:19:00
 • دوتا مینی پروژه

  منتشرشده 00:20:00
 • transform:2D

  منتشرشده 00:20:00
 • transform:3D

 • انیمیشن سازی قسمت 1 (پروژه مبتدی)

  منتشرشده 00:12:00
 • انیمیشن سازی قسمت 2(2 پروژه حرفه ای )

 • شبه عناصر در css

  منتشرشده 00:15:00
 • آموزش Flex و Flex Box
 • فلکس باکس چیه? (شروع بخش پیشرفته css)

 • تعریف و کار با flex ,Container ,item

 • Flex-Wrap ,Direction در CSS3

 • justify-content

 • align-items

 • align-content+حل تمرین

 • order+حل تمرین

 • flexgrow+حل تمرین

 • align-self+حل تمرین

 • مینی پروژه codeyad

 • مینی پروژه Nan-Bar

 • مینی پروژه Header

 • آموزش Grid
 • css grid چیه؟+(معرفی پروژه مایکروسافت)

 • Grid-Container

 • grid-gap+حل تمرین

 • تعیین مکان در گرید

 • grid-area+مثال

 • حل تمرین

 • ریسپانسیو سازی با گرید

 • مبحث aligning

 • حل تمرین +مقدمات شروع پروژه

 • شروع پروژه (تکمیل بخش هدر + فایل های مورد نیاز)

 • تکمیل بخش کارت ها

 • تکمیل بخش xbox و کارت ها

 • تکمیل بخش carbon

 • تکمیل پروژه (بخش فوتر)

 • پایان دوره +تکمیل بخش ریسپانسیو سازی

 • پروژه بیمارستان
 • شروع پروژه اول (توضیحات و موارد مورد نیاز)

 • پروژه بیمارستان ( تکمیل بخش هدر)

  منتشرشده 00:31:00
 • پروژه بیمارستان ( تکمیل بخش سرویس ها)

  منتشرشده 00:20:00
 • پروژه بیمارستان ( تکمیل بخش جدول)

  منتشرشده 00:20:00
 • پروژه بیمارستان ( تکمیل بخش تکست)

  منتشرشده 00:15:00
 • پروژه بیمارستان ( تکمیل بخش درباره ما)

  منتشرشده 00:18:00
 • پروژه بیمارستان ( تکمیل بخش نظرات)

  منتشرشده 00:16:00
 • نکات ریز پروژه

  منتشرشده 00:10:00
 • فایل های مورد نیاز پروژه

  منتشرشده 00:00:00
 • تکمیل بخش تماس با ما

  منتشرشده 00:23:00
 • تکمیل بخش فوتر

  منتشرشده 00:22:00
 • تکمیل بخش فوتر

  منتشرشده 00:23:00
 • مینی پروژه صفحه follow

  منتشرشده 00:25:00
 • آموزش جاوا اسکریپت
 • سرفصل های بخش جاوا اسکریپت

 • خروجی جاوا اسکریپت

  منتشرشده 00:14:00
 • متغیر ها در جاوا اسکریپت

  منتشرشده 00:13:00
 • دیتا تایپ ها در جاوا اسکریپت

  منتشرشده 00:11:00
 • عملگرها در جاوا اسکریپت

  منتشرشده 00:14:00
 • گرفتن ورودی از کاربر+تمرین جذاب

  منتشرشده 00:12:00
 • حل تمرین + انواع نگارش

  منتشرشده 00:16:00
 • عملگرها بخش دوم +تمرین باحال

  منتشرشده 00:16:00
 • عبارت های شرطی (بخش اول)+دو تمرین باحال

  منتشرشده 00:16:00
 • حل تمرین BMI

  منتشرشده 00:13:00
 • عبارت های شرطی (بخش دوم)+تمرین چراغ راهنمایی

  منتشرشده 00:13:00
 • عملگرها بخش سوم+تمرین بلیط فروشی

  منتشرشده 00:12:00
 • عملگرها بخش چهارم+تمرین ریاضی

  منتشرشده 00:20:00
 • حل تمرین

  منتشرشده 00:08:00
 • عبارت های شرطی (بخش سوم)+تمرین اطلاعات خانوادگی

  منتشرشده 00:10:00
 • عبارت های شرطی (بخش چهارم )+ حل تمرین

  منتشرشده 00:08:00
 • تمرین ساخت بازی سنگ، کاغذ، قیچی

  منتشرشده 00:06:00
 • حل تمرین بازی سنگ، کاغذ، قیچی

  منتشرشده 00:15:00
 • فانکشن ها در جاوا اسکریپت(قسمت اول)

  منتشرشده 00:11:00
 • فانکشن ها در جاوا اسکریپت(قسمت اول پارامتر)+تمرین

  منتشرشده 00:11:00
 • اموزش تابع isNaN +تمرین

  منتشرشده 00:11:00
 • کلمه کلیدی Return در توابع

  منتشرشده 00:12:00
 • توابع تودرتو در جاوااسکریپت

  منتشرشده 00:11:00
 • کار با متدهای رشته( قسمت اول)

  منتشرشده 00:15:00
 • کار با متدهای رشته( قسمت دوم)

  منتشرشده 00:17:00
 • کار با متدهای رشته( قسمت سوم)

  منتشرشده 00:11:00
 • توابع ریاضی ( Math ) در جاوا اسکریپت

  منتشرشده 00:16:00
 • نحوه نمایش خروجی داده ها

 • حلقه ها در جاوا اسکریپت+تمرین ک.م.م

  منتشرشده 00:16:00
 • دو تمرین جذاب مناسب حلقه ها

  منتشرشده 00:15:00
 • حلقه ها در جاوا اسکریپت(while)+ سه تمرین

 • حل تمرین حلقه ها

  منتشرشده 00:10:00
 • حلقه do-while در جاوا اسکريپت+تمرین

  منتشرشده 00:12:00
 • آموزش آرایه ها در جاوا اسکریپت+تمرین مدرسین کدیاد

  منتشرشده 00:16:00
 • تمرین مدرسین کدیاد

  منتشرشده 00:17:00
 • آرایه های چند بعدی در جاوا اسکریپت

 • کار با متدهای آرایه ها در جاوااسکریپت

  منتشرشده 00:20:00
 • دو تمرین جذاب مناسب آرایه ها

  منتشرشده 00:06:00
 • حل تمرین های مربوط به آرایه ها

  منتشرشده 00:16:00
 • آموزش Object در جاوا اسکریپت

  منتشرشده 00:14:00
 • بررسی مبحث scope در جاوا اسکریپت

  منتشرشده 00:14:00
 • آموزش متد forEach در جاوااسکریپت

  منتشرشده 00:09:00
 • متدها در جاوا اسکریپت +تمرین دوره های کدیاد

  منتشرشده 00:18:00
 • متدها در جاوا اسکریپت +تمرین مضرب های یک عدد

  منتشرشده 00:14:00
 • تفاوت var و let و const در جاوا اسکریپت ES6

  منتشرشده 00:14:00
 • تمرین calculator

  منتشرشده 00:00:00
 • تمرین احراز هویت فرم در جاوااسکریپت

  منتشرشده 00:13:00
 • شروع بخش متوسط (مدیریت خطاها در جاوا اسکریپت)+تمرین لاگین

  منتشرشده 00:21:00
 • ساخت تایمر با جاوا اسکریپت(بخش اموزش )

  منتشرشده 00:17:00
 • ساخت تایمر با جاوا اسکریپت(اولین مینی پروژه )

  منتشرشده 00:17:00
 • DOM در جاوا اسکریپت چیست؟

  منتشرشده 00:10:00
 • نحوه انتخاب عناصر از صفحه

  منتشرشده 00:14:00
 • تغییر المنت‌های Html

  منتشرشده 00:18:00
 • متد appendChild در DOM

  منتشرشده 00:11:00
 • متد setAttribute در DOM جاوااسکریپت+تمرین

  منتشرشده 00:18:00
 • متد removeAttribute در DOM جاوااسکریپت+4تمرین

  منتشرشده 00:13:00
 • کنترل css در DOM جاوااسکریپت

  منتشرشده 00:11:00
 • مینی پروژه ساخت حالت روشن/تاریک (dark/light)(قسمت اول)

  منتشرشده 00:18:00
 • آموزش ساخت حالت روشن/تاریک (dark/light)(قسمت دوم)

  منتشرشده 00:10:00
 • متد Event Listener در جاوااسکریپت+2 تمرین

  منتشرشده 00:07:00
 • آموزش OnKeyPress در html

  منتشرشده 00:11:00
 • ویژگی classList وToggle در جاوا اسکریپت

  منتشرشده 00:15:00
 • آموزش javascript Dom Nodes

  منتشرشده 00:09:00
 • آموزش javascript Dom Nodes(قسمت دو )

  منتشرشده 00:11:00
 • متدها و پراپرتی های Media در dom

  منتشرشده 00:09:00
 • مینی پروژه موزیک پلیر

  منتشرشده 00:14:00
 • پروژه اسلایدر کدیاد (بخش اول )

  منتشرشده 00:12:00
 • پروژه اسلایدر کدیاد (بخش دوم)

  منتشرشده 00:14:00
 • آموزش Bom در جاوا اسکریپت(قسمت اول)

  منتشرشده 00:16:00
 • آموزش Bom در جاوا اسکریپت(window history در جاوااسکریپت)

  منتشرشده 00:08:00
 • شی location در جاوا اسکریپت

  منتشرشده 00:10:00
 • کار با تاریخ و زمان در جاوا اسکریپت+تمرین

  منتشرشده 00:16:00
 • تاریخ شمسی در جاوااسکریپت+setTime,getTime

  منتشرشده 00:12:00
 • کار با کوکی ها در جاوا اسکریپت

  منتشرشده 00:14:00
 • مینی پروژه Scroll Back To Top

  منتشرشده 00:15:00
 • مینی پروژه accordion سایت کدیاد

  منتشرشده 00:18:00
 • مینی پروژه hamburger menu(پارت 1)

  منتشرشده 00:17:00
 • مینی پروژه hamburger menu(پارت 2)

 • مینی پروژه searchBar

  منتشرشده 00:18:00
 • مینی پروژه searchBar (بخش دوم)

  منتشرشده 00:10:00
 • مینی پروژه progressBar سایت ویرگول

  منتشرشده 00:18:00
 • مینی پروژه فوق جذاب counter

  منتشرشده 00:23:00
 • دو مینی پروژه Click to show/hide

  منتشرشده 00:25:00
 • مینی پروژه سایت پپسی(بخش اول)

  منتشرشده 00:21:00
 • مینی پروژه سایت پپسی(بخش دوم)

  منتشرشده 00:18:00
 • مینی پروژه modal

  منتشرشده 00:18:00
 • مینی پروژه navigation (بخش اول)

  منتشرشده 00:21:00
 • مینی پروژه navigation (بخش دوم)

  منتشرشده 00:12:00
 • مینی پروژه Loading Screen

  منتشرشده 00:19:00
 • مینی پروژه صفحه follow(بخش اول)

  منتشرشده 00:25:00
 • مینی پروژه صفحه follow(بخش دوم)

  منتشرشده 00:12:00
 • آموزش ایجکس (AJAX)(بخش اول)

  منتشرشده 00:08:00
 • شئ XMLHttpRequest در آجکس

  منتشرشده 00:08:00
 • ویژگی readyState جاوااسکریپت

  منتشرشده 00:14:00
 • asynchronous در جاوا اسکریپت

  منتشرشده 00:12:00
 • آشنایی با API در جاوا اسکریپت

  منتشرشده 00:14:00
 • json چیست؟ پارت اول

  منتشرشده 00:14:00
 • json چیست؟ پارت اول+تمرین واقعی با php

  منتشرشده 00:12:00
 • کار با API واقعی +مینی پروژه

  منتشرشده 00:21:00
 • آموزش promise در جاوا اسکریپت

  منتشرشده 00:12:00
 • آموزش async و await در جاوااسکریپت

  منتشرشده 00:12:00
 • Fetch در جاوا اسکریپت

  منتشرشده 00:13:00
 • پروژه واقعی با fetch

  منتشرشده 00:23:00
 • توضیحات فصل جدید (حتما حتما ببنید)

  منتشرشده 00:03:00
 • آموزش بوت استرپ ۵
 • شروع و اشنایی با بوت استرپ

  منتشرشده 00:13:00
 • اشنایی با روش هایی استفاده از بوت استرپ

  منتشرشده 00:13:00
 • بررسی breakpoint ها و کلاس container

  منتشرشده 00:13:00
 • سیستم Grid در بوت استرپ

  منتشرشده 00:10:00
 • سیستم Grid در بوت استرپ بخش دو

  منتشرشده 00:12:00
 • سیستم Grid در بوت استرپ بخش سه

  منتشرشده 00:12:00
 • ستون ها در بوت استرپ

  منتشرشده 00:10:00
 • ستون ها در بوت استرپ part 2

  منتشرشده 00:12:00
 • Z-index در بوت استرپ

  منتشرشده 00:10:00
 • Reboor,typography

  منتشرشده 00:11:00
 • Responsive images

  منتشرشده 00:07:00
 • جدول در بوت استرپ

  منتشرشده 00:11:00
 • جدول در بوت استرپ 2

  منتشرشده 00:15:00
 • Margin and padding

  منتشرشده 00:12:00
 • element’s borders

  منتشرشده 00:13:00
 • Flex in bootstrap

  منتشرشده 00:14:00
 • Flex in bootstrap2

  منتشرشده 00:13:00
 • Position values

  منتشرشده 00:12:00
 • متن ها در بوت استرپ

  منتشرشده 00:12:00
 • فرم ها در بوت استرپ

  منتشرشده 00:11:00
 • Checks and radios

  منتشرشده 00:14:00
 • Input group

  منتشرشده 00:12:00
 • لایه بندی فرم ها

  منتشرشده 00:12:00
 • اعتبار سنجی فرم ها

  منتشرشده 00:10:00
 • دکمه ها در بوت استرپ

  منتشرشده 00:10:00
 • button-group

  منتشرشده 00:10:00
 • List group

  منتشرشده 00:12:00
 • کارت ها در بوت استرپ

  منتشرشده 00:15:00
 • کارت ها در بوت استرپ بخش 2

  منتشرشده 00:08:00
 • Badges in bootstrap

  منتشرشده 00:10:00
 • Collapse و Alerts در بوت استرپ

  منتشرشده 00:17:00
 • pagination و accordion در بوت استرپ

  منتشرشده 00:11:00
 • اسلایدر ها در بوت استرپ

  منتشرشده 00:13:00
 • dropdown در بوت استرپ بخش اول

  منتشرشده 00:13:00
 • dropdown در بوت استرپ بخش دوم

  منتشرشده 00:11:00
 • nav , tab در بوت استرپ

  منتشرشده 00:10:00
 • navbar در بوت استرپ

  منتشرشده 00:14:00
 • navbar در بوت استرپ

  منتشرشده 00:09:00
 • popovers-offcanvas در بوت استرپ

  منتشرشده 00:13:00
 • Modal در بوت استرپ

  منتشرشده 00:13:00
 • progress-scrollspy در بوت استرپ

  منتشرشده 00:12:00
 • ایکون ها در بوت استرپ

  منتشرشده 00:10:00
 • tooltips در بوت استرپ

  منتشرشده 00:09:00
 • پروژه فروشگاهی مشابه دیجی کالا با بوت استرپ
 • توضیحات لازم برای شروع پروژه (مهم مهم )

  منتشرشده 00:03:00
 • ساخت هدر سایت

  منتشرشده 00:20:00
 • ساخت منو

  منتشرشده 00:11:00
 • ساخت اسلایدر

  منتشرشده 00:05:00
 • ساخت دومین اسلایدر

  منتشرشده 00:09:00
 • ساخت بخش تبلیغات

  منتشرشده 00:07:00
 • ساخت اسلایدر با پلاگین

  منتشرشده 00:06:00
 • ساخت اسلایدر با پلاگین part2

  منتشرشده 00:07:00
 • ساخت اسلایدرها با پلاگین بخش اخر

  منتشرشده 00:06:00
 • بخش پایانی صفحه اصلی (فوتر)

  منتشرشده 00:10:00
 • ساخت صفحه محصول پایان پروژه دیجی کالا

  منتشرشده 00:10:00
 • پروژه سوم سایت اموزشی مشابه کدیاد
 • شروع پروژه ،پوشه بندی

  منتشرشده 00:08:00
 • ایجاد بخش درباره ما و ..

  منتشرشده 00:08:00
 • تکمیل بخش فوتر و وبلاگ

  منتشرشده 00:08:00
 • آپدیت در حال ظبط (آموزش تیلویند)
  درحال حاضر هیج بخشی برای این فصل منتشر نشده است
  ----
  درحال حاضر هیج بخشی برای این فصل منتشر نشده است

  پیشنیاز های دوره چه چیزهایی هستند؟

  • آموزش الگوریتم و فلوچارت آکادمی کدیاد

  نظرات دانشجویان

   علیرضا فرزانیان

  علیرضا فرزانیان | دانشجوی دوره دوره متخصص فرانت اند - آموزش طراحی سایت (پروژه محور برای ورود به بازار کار)

  سلام استاد خسته نباشید این دوره فوق العادس👍👍ممنون بابت آموزشای ارزشمندتون

   سید عطا ‌

  سید عطا ‌ | دانشجوی دوره دوره متخصص فرانت اند - آموزش طراحی سایت (پروژه محور برای ورود به بازار کار)

  موافقم خیلی خفنه و خدایی تمام پروژه ها در دنیای واقعی استفاده میشه و قیمت 500 هم هیچی نمیدن و خیلی باهااتون موافقم👌👍

  نادیا غفاری

  نادیا غفاری | دانشجوی دوره دوره متخصص فرانت اند - آموزش طراحی سایت (پروژه محور برای ورود به بازار کار)

  درود. دقیقا موافقم. من کلی هزینه کرده بودم و آموزش های دیگه دیده بودم ولی هیچکدوم تاثیری نداشت ولی این دوره خیلی کامله و همه چی خیلی خوب توضیح داده میشه

  کیانا کریمی

  کیانا کریمی | دانشجوی دوره دوره متخصص فرانت اند - آموزش طراحی سایت (پروژه محور برای ورود به بازار کار)

  سلام استاد وقتتون بخیر . دوره ی بسیار کاربردی و عالیی هستش . ممنون ازتون بخاطر وقت و انرژی ای که گذاشتید

  پریسا

  پریسا | دانشجوی دوره دوره متخصص فرانت اند - آموزش طراحی سایت (پروژه محور برای ورود به بازار کار)

  با سلام استاد خیلی خیلی فن بیان عالی دارید دوره ی خییییلی عالی و مفیدی هست ممنون از شما ببخشید یک سوال در فصل 6 قسمت tableفرمودید قبلا توضیح دادین tableرا..ممکنه بفرمایید در کدام فصل هست؟چون من همه را گوش دادم نمیدونم چطور از قلم انداختم

  سپهر ایرانی

  سپهر ایرانی | دانشجوی دوره دوره متخصص فرانت اند - آموزش طراحی سایت (پروژه محور برای ورود به بازار کار)

  دوره عالی بود

   Hamidreza Yari

  Hamidreza Yari | دانشجوی دوره دوره متخصص فرانت اند - آموزش طراحی سایت (پروژه محور برای ورود به بازار کار)

  خدایی بهترین دورس,بای😂😂😂😂

   Zeynab Jafari

  Zeynab Jafari | دانشجوی دوره دوره متخصص فرانت اند - آموزش طراحی سایت (پروژه محور برای ورود به بازار کار)

  سلام خسته نباشید استاد مگه میشه با توضیحات شما ajax رو نفهمید رو دست ندارید👍👍

   رسول سجادی

  رسول سجادی | دانشجوی دوره دوره متخصص فرانت اند - آموزش طراحی سایت (پروژه محور برای ورود به بازار کار)

  سلام برای شروع از صفر این دوره مناسبه

  مدرس دوره

  حسین عنایتی


  میلیون ها بار دکمه های کیبرد رو فشار دادم و یاد گرفتم چطوری رویا رو به واقعیت تبدیل کنم

  برنامه نویسی رو از 12 سالگی با داداشم شروع کردم و الان 4 سالی میشه که بعنوان فول استک مشغول بکارم

  تنها کافه ای هم که رفتم کافه بازار ،چون سه تا اپ قدرتمند اونجا دارم