PHP

آموزش رایگان PHP به زبان ساده

زبان PHP یک زبان اسکریپتی و open source است که برای طراحی برنامه های تحت وب مورد استفاده قرار میگیرد. زبان پی‌اچ‌پی یکی از بهترین زبان‌های برنامه‌نویسی است که برای توسعه وب‌سایت‌ها وجود دارد چراکه امکانات بسیار زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

آخرین بروزرسانی در تاریخ ۱۴۰۳/۰۳/۰۹
13 : 20 : 50

قیمت دوره :

courseTitle

زبان PHP یک زبان اسکریپتی و open source است که برای طراحی برنامه های تحت وب  مورد استفاده قرار میگیرد. زبان پی‌اچ‌پی یکی از بهترین زبان‌های برنامه‌نویسی است که برای توسعه وب‌سایت‌ها وجود دارد چراکه امکانات بسیار زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

یکی از نکات بسیار مهمی که باید درباره این زبان برنامه‌نویسی بدانید این است که این زبان امروزه بسیار مورد تقاضا قرار گرفته است و بسیاری از سازمان‌ها به دنبال نیروهای متخصص در این حوزه هستند. علاوه بر این اگر نگاهی به لیست پروژه‌های وب‌سایت داشته باشید مشاهده می‌کنید که بسیاری از آنها زبان برنامه‌نویسی PHP را به‌عنوان زبان وب‌سایت خود انتخاب کرده‌اند.

منظور از سمت سرور بودن این است که صفحات PHP ابتدا توسط سرور ، پردازش شده و سپس خروجی به صورت کدهای HTML  برای مرورگر  ارسال می شوداین زبان بدلیل مزیت های فراوانی که دارد توانسته است در دنیای برنامه نویسی جایگاه ویژه ای برای خود باز کند و طرفداران زیادی را برای خود جذب نماید.

در این دوره سعی میکنیم مفاهیم زبان php را از صفر مطلق برای شما توضیح داده تا برای ادامه مسیر متخصص شدن در زمینه طراحی سایت آماده شوید

مشاهده بیشتر

سرفصل های دوره

PHP مقدماتی

پروژه وبلاگ

اصول برنامه نویسی شی گرا (OOP)

ویژگی های دوره

از مقدماتی تا پیشرفته

در این دوره زبان php از مقدماتی تا پیشرفته آموزش داده می شود

پشتیبانی

دانشجویان این دوره در بخش گفتگوها یا تلگرام از پشتیبانی کامل مدرس برخوردار هستند

پروژه محور

این دوره به صورت پروژه محور تدریس می گردد

نظرات دانشجویان

آرش احمدی

آرش احمدی

توضیحاتتون خیلی دلنشین بود، بزودی شروعش میکنم👌

امیرحسین یونسی

امیرحسین یونسی

تا قسمت 17 ملاحظه شد . بسیر مفید و زیبا بود . ارزوی موفقیت بیشتر برای شما

امیرحسین یونسی

امیرحسین یونسی

سلام استاد محترم . برای شروع یادگیری این مقدمه بسیار زیبو ساده توضیح دادید . لذت بردم

محمدمهدی محمودی

محمدمهدی محمودی

خسته نباشید عالی بود این دوره