مهارت های شغلی

مهاجرت کاری از طریق برنامه‌نویسی

چطور می‌توانیم رزومه‌ای بنویسیم که نسبت به دیگر رزومه‌ها، قابل رقابت باشد؟  کاورلتر چیست و چطور می‌توانیم یک کاورلتر متقاعدکننده بنویسیم؟ اپلای کردن هدفمند چیست و از کجا شروع کنیم؟ پاسخ سوالات مصاحبه را به چه شکل بدهیم که شانس مارا در استخدام شدن افزایش دهد؟ تمام این موارد در این دوره پوشش داده می‌شود تا شانس شما برای استخدام شدن دورکاری، یا دریافت ویزای اسپانسرشیپ به حداکثر برسد. هرگز این موارد را دست کم نگیرید، چرا که مهم‌ترین عامل موفقیت در استخدام، قبل از پرزنت مهارت فنی شما، قدرت پرزنت کردن خودتان از طریق رزومه، کاورلتر، اپلای هدفمند و مصاحبه دادن رقابتی است.

آخرین بروزرسانی در تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۲۹
04 : 52 : 14

قیمت دوره :

courseTitle

رزومه نویسی استاندارد چیست؟ جدیدترین استاندارد رزومه نویسی و رزومه خوب و قابل رقابت چیست؟

چطور می‌توانیم رزومه‌ای بنویسیم که نسبت به دیگر رزومه‌ها، قابل رقابت باشد؟ 

کاورلتر چیست و چطور می‌توانیم یک کاورلتر متقاعدکننده بنویسیم؟

اپلای کردن هدفمند چیست و از کجا شروع کنیم؟ پاسخ سوالات مصاحبه را به چه شکل بدهیم که شانس مارا در استخدام شدن افزایش دهد؟ 

 

تمام این موارد در این دوره پوشش داده می‌شود تا شانس شما برای استخدام شدن دورکاری، یا دریافت ویزای اسپانسرشیپ به حداکثر برسد. هرگز این موارد را دست کم نگیرید، چرا که مهم‌ترین عامل موفقیت در استخدام، قبل از پرزنت مهارت فنی شما، قدرت پرزنت کردن خودتان از طریق رزومه، کاورلتر، اپلای هدفمند و مصاحبه دادن رقابتی است.

مشاهده بیشتر

سرفصل های دوره

مقدمه

رزومه نویسی

مصاحبه

ویدیو‌های نمونه تدریس دوره

 

1

مقدمه دوره