یادگیری ماشین

آموزش هوش مصنوعی و یادگیری ماشین در بستر دات نت با سی شارپ(ml.net)

Ml.net یک فریم ورک دات نت منبع باز و cross platform  می باشد این فریم ورک برای پیاده سازی و آموزش مدل های یادگیری ماشین و همچنین برای میزبانی مدل های یادگیری ماشین  در اپلیکیشن های دات نت طراحی شده است. 

آخرین بروزرسانی در تاریخ ۱۴۰۳/۰۴/۱۷
04 : 07 : 24

قیمت دوره :

courseTitle

آموزش هوش مصنوعی و یادگیری ماشین در بستر دات نت با سی شارپ(ML.NET)

در این دوره قرار یاد بگیرید  که چگونه از ML.NET منبع باز برای ساخت مدل های سفارشی یادگیری ماشین استفاده کنید اینکه چطور بتوانید از مدل های یادگیری ماشین در برنامه های دات نت خود استفاده کنید. در این دوره که یک دوره کاملا پروژه محور می باشد در فصل اول، یک سری مفاهیم اولیه در مورد یادگیری ماشین را  یاد میگیریم و در فصل های آینده با پیاده سازی پروژه های متنوع یادگیری ماشین در بستر دات نت (ml.net) این فریم ورک را بیشتر درک می کنیم. 

Ml.net چیست؟

Ml.net یک فریم ورک دات نت منبع باز و cross platform  می باشد این فریم ورک برای پیاده سازی و آموزش مدل های یادگیری ماشین و همچنین برای میزبانی مدل های یادگیری ماشین  در اپلیکیشن های دات نت طراحی شده است. 

Ml.net به شما این امکان را می دهد که یادگیری ماشین را به برنامه های دات نت خود چه در حالت آنلاین و چه  در حالت آفلاین اضافه کنید. با این قابلیت می توانید با استفاده از داده های موجود در اپلیکیشن خود، پیش بینی را به صورت خودکار انجام دهید.

Ml.net بر روی چه سیستم های عاملی اجرا میشود؟

Ml.net  روی ویندوز، لینوکس و سیستم عامل مک با استفاده از NET Core یا در ویندوز با استفاده از NET Framework اجرا می‌شود.

 64 بیت در همه سیستم عامل ها پشتیبانی می شود. اما حالت 32 بیت  فقط در ویندوز پشتیبانی می شود، به جز پیاده سازی هایی که  مربوط به TensorFlow، LightGBM و ONNXمی باشد.  IDE  که در این دوره استفاده می شود Visual Studio 2022 می باشد.

این دوره مناسب چه کسانی است؟

پیش نیاز این دوره c#.net می باشد و این دوره برای  هر کسی که در بستر دات نت کار کرده باشد و دوست داشته باشد که یادگیری ماشین رو به صورت پروژه محور در بستر دات نت یاد بگیرد، مناسب می باشد

مشاهده بیشتر

سرفصل های دوره

فصل اول-مفاهیم اولیه یادگیری ماشین

فصل دوم(پروژه تحلیل احساسات کاربران)

ویدیو‌های نمونه تدریس دوره

 

1

ml.net چیست؟

 

2

 

3