loading...

آموزش پیشرفته Asp.Net Core + پروژه عملی طراحی نرم افزار

طراحی نرم افزار در چند سال اخیر یکی از ترندترین و به روزترین مشاغل دنیا محسوب می‌شود. با توجه به این موضوع یک برنامه نویس موفق باید به جدیدترین علوم کاربردی در این زمینه تسلط داشته باشد. یکی از بهترین علومی که به موفقیت بیشتر برنامه نویس در زمینه‌ی طراحی اپلیکیشن‌های تحت وب کمک می‌کند، asp.net core می‌باشد. با ارائه‌ی این تکنولوژی در سال 2014 پیشرفت بزرگی در زمینه‌ی طراحی اپلیکیشن رقم خورد. در این مطلب قصد داریم اطلاعاتی در ارتباط با این تکنولوژی به شما ارائه دهیم. اگر به عنوان یک برنامه نویس قصد دارید به موقعیت شغلی خوبی برسید تا آخر این مطلب با ما همراه باشید و یادگیری طراحی نرم افزار با Asp.Net Core را بصورت پیشرفته و پروژه محور بیاموزید.

قیمت: 1,800,000 تومان

قیمت ارزی (تتر):

X
88 : 01 : 49
197 جلسه
14 فصل
2 سال پشتیبانی

آموزش پیشرفته Asp.Net Core + پروژه عملی طراحی نرم افزار

طراحی نرم افزار در چند سال اخیر یکی از ترندترین و به روزترین مشاغل دنیا محسوب می‌شود. با توجه به این موضوع یک برنامه نویس موفق باید به جدیدترین علوم کاربردی در این زمینه تسلط داشته باشد. یکی از بهترین علومی که به موفقیت بیشتر برنامه نویس در زمینه‌ی طراحی اپلیکیشن‌های تحت وب کمک می‌کند، asp.net core می‌باشد. با ارائه‌ی این تکنولوژی در سال 2014 پیشرفت بزرگی در زمینه‌ی طراحی اپلیکیشن رقم خورد. در این مطلب قصد داریم اطلاعاتی در ارتباط با این تکنولوژی به شما ارائه دهیم. اگر به عنوان یک برنامه نویس قصد دارید به موقعیت شغلی خوبی برسید تا آخر این مطلب با ما همراه باشید و یادگیری طراحی نرم افزار با Asp.Net Core را بصورت پیشرفته و پروژه محور بیاموزید.

 

چقدر با فضای دات نت آشنا هستید؟

 

چقدر با فضای دات نت آشنا هستید؟

 

پیش از معرفی این تکنولوژی لازم است شما را با فضای دات نت آشنا کنیم. ابزارها و المان‌های بسیار زیادی در علم برنامه نویسی وجود دارند که از اجزای مختلفی تشکیل شدند. عملکرد دقیق هر جزء کمک می‌کند تا در نهایت هدف نهایی مجموعه به خوبی ارائه گردد. یکی از این ابزارها دات نت می‌باشد. دات نت دربرگیرنده‌ی اجزاء و امکاناتی است که هر یک وظیفه‌ی خاصی بر عهده دارند. این تقسیم وظایف در آخر هدف نهایی این مجموعه که مدیریت حافظه و اجرای دستورات با صحت و امنیت کامل می‌باشد را پیاده می‌کند. این تکنولوژی در برنامه‌های windows app و همچنین web app بسیار کاربردی است.

 

بخشی از امکانات دات نت

 

بخشی از امکانات دات نت

 

_ فراهم کردن محیطی برای عملکرد بهتر برنامه‌های متفاوت

_ ایجاد ارتباط استاندارد مبنی بر سهولت بیشتر integrate

_ دارای ساختار یک‌پارچه مبتنی بر OPP

_ برنامه‌نویسان این حوزه بدون هیچ محدودیتی از زبان‌های متفاوتی استفاده می‌کنند.

_ اجرای عالی تمامی برنامه‌های ارائه شده به کمک این فریم ورک بر روی سیستم عامل‌های ویندوز

_ ارائه‌ی بهترین ابزارها برای پیاده سازی برنامه‌های تحت اینترنت و شبکه

 

معرفی تکنولوژی Asp.net core

 

معرفی تکنولوژی Asp.net core

 

اگر به دنبال یک فریم ورک بسیار قوی برای توسعه‌ی برنامه‌های تحت وب هستید پیشنهاد ما به شما استفاده از Asp.net core است. این المان بخشی از مجموعه‌ی دات نت را تشکیل می‌دهد که بر مبنای زبان برنامه‌نویسی اصلی و اساسی سی شارپ ارائه شده است. Asp.net core شرایطی را فراهم می‌کند که تمامی برنامه‌های ارائه شده به زبان‌های مدرن و اصلی برنامه‌نویسی از جمله سی شارپ را بتوان توسعه داد. کاربرد بی‌نظیر دیگر این است که می‌توان در زمان کوتاهی یک سایت با سرعت فوق العاده، مقیاس‌پذیر و توسعه پذیری را تولید کرد.

 

چگونه به کمک Asp.net core سایت طراحی کنیم؟

 

چگونه به کمک Asp.net core سایت طراحی کنیم؟

 

برای این اقدام نیازمند عبور از یک سری پیش‌نیازها هستید. در واقع لازم است یک سری برنامه‌هایی را نصب کنید که در ادامه آن ها را برایتان بازگو می کنیم.

 

1. آخرین ورژن برنامه Visual studio را دانلود و نصب کنید.

 

2. در گام بعدی می‌بایست Net core SDK را به روی سیستم خود نصب کنید.

 

3. اینک visual studio را باز کنید. سپس گزینه یک پروژه جدید را انتخاب کنید. در ادامه یک سری قالب‌های متفاوتی برای شما ارائه می‌گردد.

 

4. به کمک قابلیت Asp.net Core Web Application می‌توان برنامه‌های متفاوت تحت وب را با استفاده از تکنولوژی‌های Razor pages یا MVC ساخت.

 

5. در گام بعدی باید نام پروژه و مسیر ذخیره آن را تعیین کنید و گزینه‌ی ایجاد را انتخاب کنید.

 

6. در این مرحله می‌بایست به کمک نرم افزار Asp.net core یک پمفلت برای وب سایت مورد نظر خود بسازید.

 

7. به منظور مشاهده‌ی فایل‌های از پیش ساخته شده باید solution Explorer را انتخاب کنید.

 

8. از قسمت نواری که در بالای صفحه موجود است، گزینه‌ی اجرا را انتخاب کنید.

 

با انجام این چند مرحله‌ی ساده به راحتی می‌توان یک وب سایت به کمک Asp.net core ساخت.

 

چرا از Asp.net core استفاده کنیم؟

 

چرا از Asp.net core استفاده کنیم؟

 

در ادامه دلایل استفاده از Asp.net core و مزایای آن را برایتان بازگو خواهیم کرد.

 

با یک کد برای سیستم عامل‌های متفاوتی نرم افزار را توسعه دهید.

 

یکی از ویژگی‌های Asp.net core کراس پلتفرم بودن آن می‌باشد. این قابلیت شرایطی را فراهم می‌کند تا صرفا به کمک یک کد برای سیستم عامل‌های مختلف از جمله اپل، IOS یا اندروید نرم افزاری را توسعه داد یا طراحی کرد. در نتیجه در کمترین زمان ممکن و با هزینه‌ی کمتری می‌توان از یک برنامه‌ی طراحی شده در قالب‌های متفاوت استفاده کرد.

 

مدیریت عالی درخواست‌های هم‌زمان

 

حتما با این مسئله مواجه شده‌اید که به علت ارسال چند درخواست به صورت هم‌زمان سرور با اختلال مواجه شود. Asp.net core از چهارچوب‌های ناهم‌زمان استفاده می‌کند و ضمن پشتیبانی عالی به نحو احسن درخواست‌های متفاوت شما را مدیریت می‌کند.

 

سرعت بیشتر در انتقال اطلاعات به نسبت XML

 

از جمله اقدامات بسیار ضروری در پروژه‌ها استفاده از وب سرویس‌ها می‌باشد. چرا که اگر Web Api به درستی عمل نکند، پروژه‌ی شما با موفقیت پیش نخواهد رفت. یکی از ویژگی‌های مهم Asp.net core پشتیبانی فوق‌العاده‌ی آن از MVC و وب API می‌باشد. زمانی که شما از این تکنولوژی استفاده می‌کنید دستورات از سمت HTML به سمت JSON ارسال می‌گردد. سپس در اختیار کاربران قرار می‌گیرند. این مزیت باعث شده تا اطلاعات به نسبت XML با سرعت بالاتری انتقال داده شود.

 

به کمک Asp.net core به طور مجزا قسمت‌های برنامه را توسعه دهید.

 

این ابزار به استارتاپ‌ها کمک ویژه‌ای کرده است. برنامه‌هایی هستند که باید قسمت‌هایی از آن‌ها را ارتقا داد تا بتوانند کارایی مد نظر را ارائه دهند. به کمک Asp.net core دیگر نیازی به دوباره نوشتن آن برنامه نمی‌باشد. تمام توسعه دهنگان وب به صورت جداگانه می‌توانند برنامه‌ی طراحی شده را در کمترین زمان ممکن و با هزینه‌ی کمتری ارتقا دهند. علاوه بر این می‌توانند از کد نوشته شده بارها و بارها استفاده کنند.

 

دسترسی کاربران به پایگاه داده را محدود کنید.

 

اگر قصد دارید ایمنی پایگاه داده را بالاتر ببرید، به گونه‌ای که دسترسی کاربر به پایگاه اطلاعات امکان‌پذیر نباشد، می‌بایست از بزرگ‌ترین ویژگی Asp.net core استفاده کنید. با تزریق وابستگی‌ها در پلتفرم، کاربران نمی‌توانند به اطلاعات شما دسترسی پیدا کنند.

 

محبوبیت جهانی Asp.net core

 

این تکنولوژی در سال 2014 توسط مجموعه‌ی بزرگ مایکروسافت توسعه داده شد. پس از آن این ابزار به صورت متن‌باز در دسترس عموم افراد قرار گرفت. به تدریج ویژگی‌های مهم این ابزار کمک کرد تا به یک پلتفرم جهانی تبدیل شود.

 

Asp.net core، تکنولوژی ای سبک و مدرن

 

این ابزار به شکلی است که تنها یک فرایند اصلی برای ساخت و توسعه اپلیکیشن‌های وب دارد. بنابراین تا حدودی ردی از کدهای زیاد و بسیار دشوار دیده نمی شود. طراحی به کمک این تکنولوژی بسیار ساده است.

 

انعطاف پذیری بالای این تکنولوژی

 

یک قابلیت بسیار عالی به نام Blazor کمک می‌کند تا دو زبان اصلی جاوا اسکریپت و سی شارپ به طور هم‌زمان در کنار یکدیگر مورد استفاده قرار گیرند. این مزیت به کمک ویژگی چند پلتفرمی بودن Asp.net core ایجاد شده است.

 

پیش نیازهای یادگیری Asp.net core

 

پیش نیازهای یادگیری Asp.net core

 

اکنون که با مزایای یادگیری و استفاده از Asp.net core آشنا شدید، زمان آن است که بدانید پیش از یادگیری این ابزار، چه پیش نیازهایی را باید فرا گرفته باشید. ما در ادامه به تک تک آن ها اشاره خواهیم کرد. در صورتی که با این موارد آشنایی ندارید می توانید به دوره های آموزشی برنامه نویسی در سایت کدیاد مراجعه کنید.

 

زبان سی شارپ

 

این زبان برنامه نویسی از جمله زبان‌های سمت سرور است که برای یادگیری این تکنولوژی به آن نیاز دارید. البته تا حدودی زبان‌های F# و VB.net نیز می‌توانند جایگزین آن گردند.


یادگیری زبان سی شارپ


 

زبان نشانه گذاری Html و CSS

 

هر صفحه‌ی وب با استفاده از زبان نشانه گذاری Html ارائه می‌گردد. به نوعی اسکلت اصلی یک وب سایت به کمک Html و ظاهر آن به کمک Css ایجاد می‌شود.


یادگیری HTML و CSS


 

پایگاه داده SQL Server

 

به منظور ذخیره‌ی اطلاعات از سمت کاربران به پایگاه داده‌ نیاز داریم. SQL Server این قابلیت را برای ما فراهم می‌کند.

 


یادگیری پایگاه داده SQL Server


 

زبان برنامه‌نویسی جاوا اسکریپت

 

همان طور که می دانید جاوا اسکریپت از جمله زبان‌های بسیار محبوب و کاربردی در هر زمینه‌ای است که در این جا نیز به آن نیاز پیدا خواهید کرد.

 


یادگیری زبان برنامه نویسی جاوااسکریپت


 

در پایان

 

در این مطلب اطلاعاتی در زمینه‌ی یکی از بهترین علوم برنامه نویسی به نام Asp.net core را به شما همراهان ارائه دادیم. این تکنولوژی به علت کاربرد روزافزون وب سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها از بازار داغی برخوردار است. مجموعه‌ی کدیاد با همکاری بهترین اساتید در این زمینه می‌تواند این علم را به شما آموزش دهد. به نحوی که در آن به تسلط کافی برسید. اگر به علم برنامه نویسی علاقه مند هستید و به دنبال جایگاه شغلی مناسبی در این زمینه هستید به هیچ عنوان این فرصت استثنائی را از دست ندهید. جهت یادگیری توسعه نرم افزار با زبان برنامه نویسی Asp.net core با کدیاد همراه باشید.

 


یادگیری پیشنیاز دوره: دوره آموزشی Asp.net core


 

سرفصل های دوره

داکر
 • آموزش Docker - قسمت اول

  منتشرشده 00:36:20
 • آموزش Docker - قسمت دوم

  منتشرشده 00:43:48
 • آموزش Docker - قسمت سوم (Docker volume-Docker File)

  منتشرشده 00:45:03
 • آموزش Docker - قسمت پایانی (Compose - Network)

  منتشرشده 00:38:49
 • Git و GitHub
 • آشنایی با git

  00:23:06
 • برسی Branch ها در git

  00:20:55
 • برسی GitHub و استفاده در Visual Studio

  00:39:41
 • MongoDb
 • آشنایی با MongoDb و NoSQL

  منتشرشده 00:12:17
 • نصب Mongodb روی داکر و ویندوز

  منتشرشده 00:18:07
 • برسی دستورات در mongoShell

  منتشرشده 00:18:45
 • استفاده از MongoDb در Asp.net Core

  منتشرشده 00:32:46
 • استفاده از MongoDb در Asp.net Core | بخش دوم

  منتشرشده 00:31:41
 • اصول معماری + Domain Driven Design
 • معرفی فصل

  00:05:31
 • معماری نرم افزار چیست ؟ برسی انواع معماری ها

  منتشرشده 00:13:00
 • معماری تمیز | لایه Domain و Rich Model

  منتشرشده 00:17:37
 • معماری تمیز | لایه Application و الگوی Repository

  منتشرشده 00:19:49
 • معماری تمیز | لایه Infrastructure و Contracts

  منتشرشده 00:18:17
 • معماری تمیز | لایه Presentation و Bootstrapper

  منتشرشده 00:17:48
 • Domain Driven Design چیست ؟

  منتشرشده 00:09:29
 • همه چیز درمورد ValueObject ها

  منتشرشده 00:40:09
 • برسی Aggregate ها

  منتشرشده 00:30:34
 • برسی Domain Service ها

  منتشرشده 00:14:20
 • برسی Domain Event ها

  منتشرشده 00:29:24
 • Exception های سفارشی | جمع بندی این فصل

  منتشرشده 00:28:08
 • آموزش جامع Unit Testing
 • معرفی فصل

  00:11:59
 • کار با XUnit و پیاده سازی مثال OddOrEven

  منتشرشده 00:26:32
 • کار با live unit Testing و نصب Ncrunch

  منتشرشده 00:13:16
 • اصول اولیه نوشتن تست تمیز + Fluent Assertion

  منتشرشده 00:22:59
 • فاز های اصلی تست | انواع ساخته شدن Setup Fixture

  منتشرشده 00:14:48
 • تست پروژه | Product Unit Tests

  منتشرشده 00:35:33
 • تست پروژه | ProductImage-Money

  منتشرشده 00:25:38
 • تست پروژه | Mocking with Nsubstitute

  منتشرشده 00:31:17
 • تست پروژه | OrderService

  منتشرشده 00:18:38
 • آموزش الگوی CQRS و پیاده سازی در C#
 • معرفی الگوی CQRS

  00:10:19
 • پیاده سازی Command ها در MediatR

  منتشرشده 00:27:29
 • افزودن SqlServer به پروژه | نحوه ذخیره Value Object در دیتابیس

  منتشرشده 00:22:06
 • پیاده سازی Query ها

  منتشرشده 00:21:10
 • اعتبار سنجی Command ها | کار با Fluent Validation

  منتشرشده 00:18:11
 • Pipeline Behavior در MediatR

  منتشرشده 00:17:40
 • مدیریت Domain Event ها | MediatR Notifications

  منتشرشده 00:23:24
 • افزودن دیتابیس Read به پروژه | CQRS در سطح دیتابیس

  منتشرشده 00:41:07
 • آموزش جامع RESTful Api در Asp.netCore
 • معرفی Web Api و معماری Rest

  منتشرشده 00:19:14
 • پیاده سازی مباحث RestFul api | کار با Http(Get,Post,Put,Delete)

  منتشرشده 00:36:06
 • انواع روش های دریافت اطلاعات در Web Api

  منتشرشده 00:09:56
 • پیاده سازی HATEOAS

  منتشرشده 00:19:43
 • Jwt چیست ؟

  منتشرشده 00:05:54
 • تضیمات jwt در Asp.net core

  منتشرشده 00:17:46
 • ساخت Jwt | اتمام بخش احراز هویت کاربر در Web Api

  منتشرشده 00:19:54
 • پیاده سازیVersioning در Api ها | رفع مشکل Swagger

  منتشرشده 00:28:54
 • برنامه نویسی Asynchrounos در Asp.net core
 • مفهوم کلی برنامه نویسی Asynchronous در Asp.net core

  منتشرشده 00:18:43
 • پروژه فروشگاه (Web Api)
 • تحلیل پروژه و نیاز های کارفرما | ساخت Class Diagram

  منتشرشده 00:21:21
 • تحلیل پروژه و نیاز های کارفرما | ساخت Class Diagram - بخش دوم

  00:27:05
 • تحلیل پروژه و نیاز های کارفرما | ساخت Class Diagram - بخش سوم

  منتشرشده 00:17:26
 • پیاده سازی ساختار کلی پروژه

  منتشرشده 00:09:29
 • پیاده سازی کامل User Aggregate

  منتشرشده 00:36:18
 • پیاده سازی کامل Order Aggregate

  منتشرشده 00:26:05
 • پیاده سازی Seller Aggregate و Role Aggregate

  منتشرشده 00:22:08
 • Product Aggregate | نحوه کار تیمی با Git و Git Hub

  منتشرشده 00:30:17
 • تکمیل لایه Domain

  منتشرشده 00:28:42
 • پیاده سازی Common.Application | کلاس های مورد نیاز لایه application

  منتشرشده 00:27:14
 • Use Case های مربوط به Category

  منتشرشده 00:16:41
 • پیاده سازی Use Case های مربوط به Comment

  منتشرشده 00:12:05
 • تکمیل عملیات افزودن محصول به سفارش

  منتشرشده 00:25:38
 • تکمیل Use Case های مربوط به Order

  منتشرشده 00:35:09
 • افزودن محصول | Create Product Command

  00:18:32
 • ویرایش محصول | Edit Product Command

  منتشرشده 00:12:38
 • تکمیل Use Case های مربوط به Product

  منتشرشده 00:14:24
 • تکمیل Use Case های مربوط به Role

  منتشرشده 00:09:43
 • Create Seller - Edit Seller

  منتشرشده 00:17:10
 • Add Inventory - Edit Inventory

  منتشرشده 00:14:01
 • تکمیل عملیات مربوط به Slider و Banner ها

  منتشرشده 00:17:43
 • Create User - Edit User

  00:26:52
 • Add User Address - Edit User Address

  منتشرشده 00:20:16
 • تکمیل Command های پروژه

  منتشرشده 00:15:06
 • تکمیل لایه infrastructure

  منتشرشده 00:45:59
 • نحوه کار با Dapper

  منتشرشده 00:19:08
 • ساخت لایه Query | تکمیل Query های مربوط به Category

  منتشرشده 00:31:11
 • نحوه فیلتر کردن اطلاعات در CQRS

  منتشرشده 00:28:59
 • تکیمل Query های مربوط به Order

  منتشرشده 00:37:48
 • ساخت دیتابیس و پروژه Web Api

  منتشرشده 00:42:40
 • Product Quries

  منتشرشده 00:28:02
 • Seller Quries | Slider And Banner Queries

  منتشرشده 00:24:04
 • تکمیل لایه Query و Facade

  منتشرشده 00:32:54
 • پیاده سازی Domain Service ها | ساخت Category Api

  منتشرشده 00:31:27
 • َApi Response Data Structure | ساخت Api Result

  منتشرشده 00:36:05
 • مدیریت خطا ها در Web Api

  منتشرشده 00:16:42
 • ساخت Product Controller

  منتشرشده 00:11:20
 • ساخت Comment Controller و Order Controller

  منتشرشده 00:13:20
 • تکمیل Controller های پروژه

  منتشرشده 00:24:18
 • ساخت و تنظیمات JWT | تکمیل AuthController برای احراز هویت

  منتشرشده 00:34:33
 • Customize BadRequest Response | شخصی سازی خطلای 400 در Api

  منتشرشده 00:09:05
 • مدیریت Session های کاربر | ذخیره Token و RefreshToken در دیتابیس

  منتشرشده 00:43:59
 • تکمیل بحث مربوط به Refresh Token

  منتشرشده 00:38:43
 • پیاده سازی Logout سمت سرور

  منتشرشده 00:17:17
 • نوشتن اعتبارسنجی اختصاصی برای JWT

  منتشرشده 00:19:45
 • کنترل سطح دسترسی کاربران | Permission Base

  منتشرشده 00:39:28
 • تکمیل Query های مربوط به Seller

  منتشرشده 00:38:39
 • ساخت Query برای گرفتن محصولات (dapper)

  منتشرشده 00:23:37
 • پروژه فروشگاه (Razor Page)
 • بخش اول - ساخت سرویس های مورد نیاز

  02:18:12
 • بخش دوم - ساخت صفحات Auth

  02:32:00
 • بخش سوم - تکمیل پنل کاربری

  منتشرشده 04:45:00
 • بخش چهارم - ساخت پنل ادمین

  05:00:00
 • بخش پنجم - ساخت پنل فروشنده

  00:47:00
 • بخش ششم - ساخت صفحات اصلی فروشگاه

  منتشرشده 02:53:17
 • بخش هفتم - رفع مشکلات پروژه ( درحال ضبط )

  منتشرشده 00:00:00
 • انواع روش های Cache + آموزش دیتابیس Redis
 • انواع روش های کش و دلایل استفاده از آنها

  منتشرشده 00:12:55
 • Memory Cache

  منتشرشده 00:21:31
 • آشنایی و نصب Redis

  منتشرشده 00:30:07
 • کار با دستورات Redis در C#

  منتشرشده 00:15:25
 • Distributed Cache (Redis & InMemory)

  منتشرشده 00:22:44
 • پیاده سازی کش در پروژه Eshop APi

  منتشرشده 00:19:43
 • امنیت در پروژه های وب
 • برسی و جلوگیری از حملات ( Dom xss - Reflected Xss ) Xss

  منتشرشده 00:17:18
 • برسی و جلوگیری از حملات CSRF

  منتشرشده 00:12:46
 • برسی حملات DDOS | پیاده سازی Rate Limite و استفاده از CloudFlare و ابرآروان

  منتشرشده 00:35:31
 • برسی و جلوگیری از آسیب پذیری Open Redirect

  منتشرشده 00:10:47
 • آشنایی با CSP و نحوه استفاده در Asp.net Core

  منتشرشده 00:13:10
 • صحبت هایی تکمیلی در مورد امنیت (SSL-WebApi-Hash-HSTS)

  منتشرشده 00:18:11
 • DDD Strategic Paterns - درک بهتر مفاهیم Domain Driven Design
 • Ubiquitous Language چیست و چه طور ساخته میشه ؟

  منتشرشده 00:09:23
 • Sub Domain چیست ؟ | برسی انواع SubDomain ها

  منتشرشده 00:13:33
 • Bounded Context

  منتشرشده 00:08:39
 • Context Map

  منتشرشده 00:12:28
 • پروژه DigiLearn (ماژولار)
 • توضیح درمورد پروژه

  منتشرشده 00:06:03
 • ساخت Diagram برای SubDomain ها

  منتشرشده 00:09:20
 • ساخت Diagram برای Context Map

  00:12:37
 • ساخت Class Diagram

  00:15:01
 • ساخت پروژه و قرار دادن روی Github

  00:06:26
 • ساخت BlogModule - بخش اول

  منتشرشده 00:37:55
 • ساخت BlogModule - بخش دوم

  منتشرشده 00:17:48
 • ساخت TicketModule - بخش اول

  منتشرشده 00:15:50
 • ساخت TicketModule - بخش دوم

  منتشرشده 00:16:17
 • ساخت UserModule - بخش اول

  منتشرشده 00:13:19
 • ساخت UserModule - بخش دوم

  منتشرشده 00:22:30
 • ساخت لایه Web و انتقال قالب پروژه

  منتشرشده 00:14:31
 • ثبت نام کاربر

  منتشرشده 00:21:09
 • ورود کاربر

  منتشرشده 00:18:05
 • پنل کاربری | بخش اول

  منتشرشده 00:19:55
 • پنل کاربری | ویرایش حساب کاربری

  منتشرشده 00:21:18
 • پنل کاربری | تغییر کلمه عبور

  منتشرشده 00:17:31
 • پنل کاربری | افزودن تیکت جدید

  منتشرشده 00:22:31
 • پنل کاربری | تکمیل بخش تیکت

  منتشرشده 00:38:38
 • پنل کاربری | Notifications - بخش اول

  منتشرشده 00:29:07
 • پنل کاربری | Notifications - بخش دوم

  منتشرشده 00:26:55
 • ساخت CoreModule | بخش اول

  منتشرشده 00:16:58
 • ساخت CoreModule | بخش دوم

  منتشرشده 00:19:40
 • ساخت CoreModule | بخش سوم

  منتشرشده 00:18:22
 • ساخت CoreModule | بخش چهارم

  منتشرشده 00:13:17
 • ساخت CoreModule | لایه Application - بخش اول

  منتشرشده 00:16:24
 • ساخت CoreModule | لایه Application - دسته بندی ها

  منتشرشده 00:14:39
 • ساخت CoreModule | لایه Application - دوره های آموزشی

  منتشرشده 00:24:48
 • ساخت CoreModule | لایه Infrastructure

  منتشرشده 00:23:20
 • ساخت CoreModule | لایه Facade و Config

  منتشرشده 00:16:47
 • ساخت CoreModule | لایه Query - ایجاد Query Context

  منتشرشده 00:24:38
 • ساخت CoreModule | لایه Query - ساخت Query های Teacher

  منتشرشده 00:16:15
 • ثبت نام مدرس

  منتشرشده 00:21:56
 • ساخت Layout جدید برای پنل کاربری

  منتشرشده 00:16:03
 • پنل مدرس - نمایش لیست دوره ها

  منتشرشده 00:33:03
 • پنل مدرس - افزودن دوره جدید

  منتشرشده 00:42:38
 • پنل مدرس - افزودن فصل جدید

  منتشرشده 00:29:24
 • پنل مدرس - افزودن قسمت جدید ( ذخیره روی FTP Server )

  منتشرشده 00:32:42
 • پنل ادمین | انتقال قالب

  منتشرشده 00:09:21
 • پنل ادمین | دسته بندی ها - بخش اول

  00:28:48
 • پنل ادمین | دسته بندی ها - بخش دوم ( حذف ، ویرایش ، افزودن زیر دسته بندی )

  منتشرشده 00:21:18
 • پنل ادمین | دوره ها - بخش اول

  منتشرشده 00:23:54
 • پنل ادمین | دوره ها - بخش دوم ( Episodes )

  منتشرشده 00:20:11
 • پنل ادمین | دوره ها - Edit Episode

  منتشرشده 00:44:20
 • پنل ادمین | دوره ها - Edit Course

  منتشرشده 00:25:18
 • پنل ادمین | مدیریت مدرسین - بخش اول

  منتشرشده 00:24:50
 • پنل ادمین | مدیریت مدرسین - بخش دم

  منتشرشده 00:21:00
 • پنل ادمین | مدیریت تیکت ها

  منتشرشده 00:34:12
 • شروع کار با RabbitMq | معرفی

  منتشرشده 00:07:13
 • شروع کار با RabbitMq | نصب روی ویندوز

  منتشرشده 00:07:19
 • شروع کار با RabbitMq | نصب روی داکر

  منتشرشده 00:06:27
 • شروع کار با RabbitMq | آشنایی با ساختار کلی

  منتشرشده 00:10:13
 • شروع کار با RabbitMq | انواع Exchange ها و نحوه ارسال و دریافت پیام ها

  منتشرشده 00:13:39
 • شروع کار با RabbitMq | ارسال و دریافت پیام روی Direct Exchange

  منتشرشده 00:21:48
 • شروع کار با RabbitMq | ارسال و دریافت پیام روی Fanout Exchange

  منتشرشده 00:22:19
 • شروع کار با RabbitMq | ارسال و دریافت پیام روی Topic Exchange

  منتشرشده 00:12:53
 • شروع کار با RabbitMq | ارسال و دریافت پیام روی Header Exchange

  منتشرشده 00:15:48
 • شروع کار با RabbitMq | مثال تکمیلی

  منتشرشده 00:17:35
 • ساخت زیر ساخت لازم برای استفاده از RabbitMq در پروژه

  منتشرشده 00:23:30
 • ارسال پیام های ماژول User روی RabbitMq

  منتشرشده 00:09:58
 • UserRegistered Event Handler

  منتشرشده 00:29:12
 • UserEdited Event Handler

  منتشرشده 00:10:39
 • ارسال پیام های مربوط به Notification روی RabbitMq

  منتشرشده 00:14:34
 • UserNotification Event Handler

  00:14:25
 • داینامیک کردن بخش آخرین دوره ها در صفحه اصلی

  منتشرشده 00:23:35
 • داینامیک کردن دسته بندی های Menu

  منتشرشده 00:15:21
 • داینامیک کردن صفحه تکی دوره | بخش اول

  منتشرشده 00:23:09
 • داینامیک کردن صفحه تکی دوره | بخش دوم

  منتشرشده 00:19:53
 • اضافه کردن قابلیت رایگان بودن به قسمت های دوره

  منتشرشده 00:23:25
 • نمایش و دانلود بخش های دوره

  منتشرشده 00:33:10
 • صفحه جستوجوی دوره ها

  منتشرشده 00:38:50
 • پنل ادمین | دسته بندی های بلاگ

  منتشرشده 00:24:44
 • پنل ادمین | پست های بلاگ - بخش اول

  منتشرشده 00:18:22
 • پنل ادمین | پست های بلاگ - بخش دوم

  منتشرشده 00:15:19
 • پنل ادمین | پست های بلاگ - بخش سوم ( ویرایش و حذف پست )

  00:16:19
 • داینامیک کردن بلاگ سایت | بخش اول

  منتشرشده 00:30:52
 • پیشنیاز های دوره چه چیزهایی هستند؟

  • C#
  • Asp.net Core

  نظرات دانشجویان

   علی شاکری

  علی شاکری | دانشجوی دوره آموزش پیشرفته Asp.Net Core + پروژه عملی طراحی نرم افزار

  عرض سلام و‌ ارادت خدمت استاد اشرافی عزیز تشکر ویژه بابت دوره asp core پیشرفته که سنگ تموم گذاشتن سرفصل کامل و جامع-تسلط بی نظیرشون به مباحث-پشتیبانی و پاسخگویی عالی-با اخلاق و صبور و‌حرفه ای-قیمت پایین دوره با این سرفصلها که در هیچ دوره ای پیدا نمیشه فقط میتونم بگم دمتون گرم خدا خیرتون بده

   رامین قره داغی

  رامین قره داغی | دانشجوی دوره آموزش پیشرفته Asp.Net Core + پروژه عملی طراحی نرم افزار

  سلام استاد خسته نباشید خواستم تشکر کنم از دوره تون. این همه سوال کردیم راهنمایی خواستیم ولی ی تشکر نکردیم و اینکه به کسایی که دنبال دوره واقعا بدرد بخوری میگردن بگم میتونن دوره رو با خیال راحت تهیه کنن . ممنون از زحمات اقای اشرافی

  رسول آزادی

  رسول آزادی | دانشجوی دوره آموزش پیشرفته Asp.Net Core + پروژه عملی طراحی نرم افزار

  سلام و عرض ادب و احترام فراوان استاد بی نظیر و خوش اخلاق خواستم دوباره تشکر کنم ازتون عالی هستین منتظر آموزش های عالی دیگه ای ازتون هستیم . یه دونه ایی

  مدرس دوره

  محمد اشرافی


  محمد اشرافی هستم ، برنامه نویس ، مدرس و مشاور در حوضه وب  ، متولد 1380 از 17 سالگی به صورت خودآموز برنامه نویسی رو شروع کردم و در طول این 4 سال بیش از 50 پروژه تجاری بزرگ و کوچیک در حوضه وب انجام دادم و تا الان هر چیزی رو که یاد گرفتم  به صورت آنلاین به دانشجویان دیگر منتقل کردم

  GitHub : https://github.com/mohammad-ashrafi2020

  سوالات متداول

  Asp.net core چیست؟

  Asp.net core فریم ورک قدرتمندی است که شرایطی را فراهم می‌کند که تمامی برنامه‌های ارائه شده به زبان‌های مدرن و اصلی برنامه‌نویسی از جمله سی شارپ را بتوان توسعه داد.

  این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

  افرادی که به تازگی Asp.net core را یاد گرفته اند و افرادی که به فکر افزایش مهارت خود در حوزه طراحی نرم افزار و بک اند هستند.

  پیش نیاز های Asp.net core چیست؟

  بهتر است قبل از یادگیری Asp.net core، با زبان های برنامه نویسی ای مانند سی شارپ، Html و CSS و جاوا اسکپریت، آشنایی داشته باشید.

  چرا باید این دوره را خریداری کنم؟

  این دوره به صورتی طراحی شده که شما در هر فصل از دوره یک مبحث جدید از طراحی نرم افزار و Asp.net Core یاد خواهید گرفت و اگر مباحث بیان شده در دوره را به درستی تمرین کرده باشید در انتهای دوره شما با انواع دیتابیس ها و انواع روش های طراحی نرم افزار و وبسایت آشنا شدید و به آنها مسلط هستید و قطعا برای انجام هر پروژه ای در بستر Dotnet آماده هستید.

  آیا این دوره فقط برای طراحی وبسایت است؟

  خیر، ما در این دوره هم آموزش طراحی وبسایت را داریم، هم طراحی Api برای اپلیکیشن های موبایل و وب اپلیکیشن ها و هم آموزش اصول طراحی نرم افزار را پوشش داده ایم که در هر پلتفرمی که قصد طراحی یک پروژه نرم افزاری را داشته باشید بتوانید به راحتی نرم افزار را اصولی و با کیفیت طراحی کنید.

  آیا این دوره فقط آموزش Asp.net Core است؟

  خیر! در این دوره نه تنها شما در Asp.net Core متخصص میشوید بلکه با دیتابیس های مختلف، نرم افزار های مختلف و انواع الگوهای طراحی و معماری های نرم افزار کار خواهید کرد و به آنها مسلط خواهید شد.

  آیا این دوره پروژه محور است؟

  بله، این دوره کاملا پروژه محور است و بعد از یادگیری هر فصل یک پروژه عملی پیاده سازی میکنیم که مباحث تدریس شده کاملا در ذهن شما جا بیفتد.

  در این دوره چه پروژه هایی پیاده سازی خواهید شد؟

  ما در این دوره 3 پروژه عملی بزرگ (api فروشگاه کتاب – پیاده سازی فروشگاه کتاب با Razor Page و سایت مشابه کدیاد) و 3 مینی پروژه برای یادگیری فصول انجام داده ایم.

  چرا باید این مباحث رو یاد بگیریم؟

  ما به عنوان یک بک اند کار حرفه ای لازم داریم که با انوع دیتابیس ها، انواع معماری های نرم افزار و انواع الگوهای طراحی نرم افزار آشنایی داشته باشیم که برای پیاده سازی هر پروژه بدانیم از چه چیزی کجا استفاده کنیم که نتیجه بهتری به ما و کارفرما بدهد.

  آیا قیمت دوره مناسب است؟

  قطعا بله! شما یک دوره جامع را خریداری خواهید کرد که هر فصل از دوره معادل یک دوره جدا است و در انتهای هر فصل نحوه پیاده سازی مباحث را در پروژه های واقعی یاد خواهید گرفت و همچنین از تجربیات مدرس استفاده میکنید و علاوه بر همه این ها شما پشتیبانی مستقیم مدرس را در اختیار دارید که به صورت مستقیم میتوانید سوالات خود را از مدرس بپرسید و در کمترین زمان ممکن پاسخ بگیرید.