laravel

نحوه نصب و کانفیگ Tailwindcss در لاراول

Tailwindcss یکی از بهترین فریمورک‌های طراحی رابط کاربری (UI) بر پایه زبان css است که زمان طراحی یک وب‌سایت را به طرز شگفت‌انگیزی تسریع می‌بخشد. در این دوره رایگان، شما با نحوه نصب صحیح و نحوه انجام تنظیمات اولیه این فریمورک روی لاراول که همراه vite ارائه شد، آشنا خواهید شد. محتوای دوره رایگان آموزش نصب و کانفیگ Tailwindcss در لاراول شامل موضوعاتی مانند: نصب اصلی فریم‌ورک در لاراول، استفاده از کتابخانه‌های جاوااسکریپتی‌، نحوه تغییر فونت‌، خروجی گرفتن حرفه‌ای روی این بستر و وارد‌سازی (import) قالب‌ها است. برای شروع این دوره خارق‌العاده، شما نیاز به دانش کافی در فریمورک‌های لاراول و Tailwindcss خواهید داشت.

آخرین بروزرسانی در تاریخ ۱۴۰۳/۰۴/۱۴
00 : 36 : 49

قیمت دوره :

courseTitle

در دنیای برنامه‌نویسی فرانت‌اند، کتابخانه‌ها ، فریمورک‌ها و پکیج‌های متنوع و کاربردی بسیاری وجود دارند که پروسه طراحی یک وب‌سایت را برای ما بسیار ساده خواهند کرد. یکی از این فریمورک‌های پرکاربرد برای طراحی المان‌های مختلف وب‌سایت، Tailwindcss است که یکی از مراحل اولیه و بسیار مهم آن،  نحوه نصب و کانفیگ آن بر روی وب‌سایت می‌باشد. یادگیری این فریم‌ورک می‌تواند یک قدم بسیار بزرگ در مسیر پیشرفت برنامه‌نویسی فرانت‌اند باشد.

در این دوره آموزشی رایگان، فرا می‌گیریم که چگونه این فریم‌ورک شگفت‌انگیز را روی لاراول نصب و پیکربندی کنیم. در ادامه به معرفی دوره رایگان آموزش نحوه نصب و کانفیگ Tailwindcss در لاراول می‌پردازیم.

 

هدف دوره رایگان نحوه نصب و کانفیگ Tailwindcss در لاراول

برای استفاده از یک ابزار در مرحله نخست، ما باید بتوانیم آن را روی سیستم خود به درستی نصب و پیکربندی کنیم. بر این اساس، ما دوره رایگان آموزش نصب و کانفیگ Tailwindcss در لاراول را طراحی کردیم تا قدم به قدم در نصب صحیح و استفاده درست از این فریم‌ورک در لاراول در کنار شما باشیم. پس از گذراندن این دوره، شما عزیزان قادر به نصب آسان، استفاده از فایل‌های مختلف، کتابخانه‌های جاوااسکریپتی، نحوه خروجی گرفتن و… برای وب‌سایت خود خواهید بود.

 

معرفی دوره نحوه نصب و کانفیگ Tailwindcss در لاراول کدیاد

همه‌ی تلاش ما در این دوره آموزشی رایگان، بر این باور بوده است تا بتوانیم مراحل نصب و ویژگی‌های تخصصی این فریم‌ورک را برای شما دانشجویان عزیز به سادگی توضیح دهیم. تا بتوانیم در کنار هم با پیاده‌سازی تکنیک‌های سریع و صحیح، این ابزار را به درستی نصب و پیکربندی کنیم.

بیایید تا نگاهی به مراحل آموزش نحوه نصب و کانفیگ Tailwindcss بیندازیم: 

در این دوره ما در مورد مباحثی همچون: نصب Tailwindcss در لاراول، وارد کردن فایل‌های JS و CSS، استفاده از کتابخانه‌های جاوااسکریپتی، تغییر فونت و وارد کردن قالب‌های تیلویندی به لاراول به‌صورت کامل صحبت خواهیم کرد؛ تا شما پس از اتمام این دوره بتوانید به‌صورت تخصصی به این مهارت دست یابید.

سرفصل‌های این دوره به شرح زیر است:

  1. نصب تیلویند در لاراول
  2. استفاده از فایل های css  و js  خارجی برای تیلویند در لاراول
  3. استفاده از کتابخانه های جاوااسکریپتی در لاراول
  4. نحوه تغییر فونت برای ویوهای تیلویندی در لاراول
  5. نحوه تعریف Background Image برای تیلویند در لاراول
  6. نحوه خروجی گرفتن تیلویند برای حالت Develop و  Production در لاراول
  7. ایمپورت کردن یک قالب تیلونیدی در لاراول

 

مخاطبین دوره نصب و کانفیگ Tailwindcss در لاراول چه کسانی هستند؟ 

این دوره آموزشی رایگان برای عزیزانی که به دنبال نحوه نصب و کانفیگ آسان و صحیح Tailwindcss بر روی لاراول هستند مناسب است. با شروع این دوره شما قدم جذابی در دنیای فریم‌ورک Tailwindcss برخواهید داشت که با استفاده از تکنیک‌ها و رعایت اصول صحیح نصب و کانفیگ می‌توانید به دنیای جذاب این فریم‌ورک وارد شوید.

 

پیش‌نیازهای دوره نصب و کانفیگ Tailwindcss در لاراول

اصولا، یکی از مهم‌ترین موضوعاتی که قبل از تهیه هر دوره‌ای باید به آن اشاره کنیم، بررسی دقیق پیش‌نیاز‌های آن دوره می‌باشد که طبیعتا این دوره آموزشی، پیش نیازهایی اساسی دارد. پیش‌نیاز‌های اصلی این دوره داشتن آشنایی نسبی با فریم‌ورک Tailwindcss و لاراول می‌باشد که در مرحله اول ما به شما به ترتیب دوره‌های آموزش مقدماتی تا پیشرفته تیلویند و دوره مقدماتی تا پیشرفته لاراول که به صورت پروژه‌محور است را پیشنهاد می‌کنیم.

 

اهمیت استفاده از فریمورک Tailwindcss 

یک برنامه‌نویس فرانت‌اند، برای اینکه بتواند همه المان‌های یک وب‌سایت را به درستی پیاده‌سازی کند، ملزم به استفاده از کتابخانه‌ها، فریمورکها و المان‌های آماده می‌باشد. شاید این مثال معروف را شنیده باشید که می‌گوید: "چرخ را دوباره نسازید". یک برنامه‌نویس فرانت‌اند برای اینکه بتواند یک المان را پیاده‌سازی کند باید آن را کدنویسی و طراحی کند که فریم‌ورک قدرتمند و سبک Tailwindcss این قابلیت را به ما می‌دهد که المان طراحی شده از قبل را با شخصی‌سازی خودمان در وب‌سایت استفاده کنیم. بله درست شنیدید. فریم‌ورک Tailwindcss قابلیت شخصی‌سازی بالایی در بین دیگر فریم‌ورک‌های این حوزه دارد. از فریم‌ورک Tailwindcss برای طراحی قالب‌ها، ریسپانسیو سازی، المان‌های آماده و… استفاده می‌شود.

 

ویژگی‌های اصلی دوره نصب و کانفیگ Tailwindcss در لاراول

اساسا ویژگی‌های یک دوره آموزشی خوب بسیار زیاد است که ما در این دوره آموزشی رایگان کدیاد، پشتیبانی رایگان را خواهیم داشت. دانشجویان عزیز این دوره، پس از ثبت نام به‌صورت رایگان می‌توانند از استاد این دوره، پشتیبانی دریافت کنند. یکی دیگر از ویژگی‌های شگفت‌انگیز این دوره جامعیت و کامل بودن آن می‌باشد که از مقدماتی تا پیشرفته در مورد نحوه نصب و کانفیگ این فریم‌ورک در این دوره صحبت شده است.

مشاهده بیشتر

سرفصل های دوره

نصب و کانفیگ تیلویند در لاراول

ویژگی های دوره

پشتیبانی

دانشجویان این دوره در بخش گفتگوها یا تلگرام از پشتیبانی کامل مدرس برخوردار هستند

از مقدماتی تا پیشرفته

در این دوره مطالب از مقدماتی تا پیشرفته آموزش داده می شود

نظرات دانشجویان

 الیاس تیموری

الیاس تیموری

هرچی از این استاد و دوره هایی که دارن تعریف کنم کم گفتم

سوالات متداول

Tailwindcss چیست؟

این دوره چه مزیت خاصی دارد؟

چرا Tailwindcss؟

پیش‌نیاز اصلی برای شروع این دوره چیست؟