امنیت و شبکه مقدماتی

آموزش رایگان درک مفاهیم شبکه (مقدماتی)

سرور، کلاینت، مسیریابی، پروتکل، ISP، دیتاسنتر، DNS و… یعنی چه؟ این‌ها از آن دسته اصطلاحات پیچیده‌ای است که توضیح دادن آن‌ها به صورت جامع و قابل فهم کار هرکسی نیست! دوره آموزش مقدماتی شبکه کدیاد یک دوره مختصر و مفید می‌باشد که با تکیه بر اصول فنی و تئوری و به زبانی ساده، مفاهیم و اصطلاحات پیچیده‌ی شبکه‌های کامپیوتری را به شما آموزش می‌دهد. این دوره برای علاقه‌مندان به حوزه شبکه یا کسانی که قصد ورود به مشاغل پردرآمد و تخصصی آن را دارند، یک شروع بسیار عالی می‌باشد.

آخرین بروزرسانی در تاریخ ۱۴۰۲/۱۲/۱۲
02 : 39 : 23

قیمت دوره :

courseTitle

پیام‌های شما در شبکه اینترنت چه مسیری را طی می‌کنند؟ حجم مصرفی پیام‌های شما چگونه محاسبه می‌شود؟ اگر ارتباط شما قطع شود چه بلایی بر سر پیام‌های شما می‌آید؟ مسیریابی، دیتاسنتر، سرور، کلاینت و این اصطلاحات یعنی چه؟ این‌ها فقط چند مورد از سوالاتی هستند که پس از گذراندن دوره آموزش رایگان درک مفاهیم شبکه می‌توانید پاسخ دهید

در دنیای امروز تمامی مشاغل و کسب‌وکارها، با اینترنت و قابلیت‌های آن درگیر هستند؛ میلیون‌ها کامپیوتر در سراسر دنیا در هر لحظه در حال انتقال اطلاعات هستند. این اطلاعات از طریق لینک‌هایی به صورت کانال‌های ارتباطی مختلف به صورت کاملا منظم سازماندهی می‌شوند تا امکان ارسال پیام به شکل‌های متعددی برای همه مردم در سراسر دنیا فراهم باشد.

 

معرفی دوره آموزش رایگان درک مفاهیم شبکه

آموزش رایگان درک مفاهیم شبکه (مقدماتی) دوره‌ای مختصر و مفید جهت یادگیری و درک مفاهیم پایه شبکه‌های کامپیوتری است که با تکیه بر اصول فنی و تئوری سعی بر انتقال مباحث مقدماتی شبکه به دانشجویان دارد.

برای آن دسته از دانشجویان یا عزیزانی که مفاهیم شبکه یا امنیت را می‌خوانند و دوست دارند در این زمینه یک مسیر شغلی موفق و پردرآمد داشته باشند، دوره آموزش رایگان درک مفاهیم شبکه را طراحی کرده‌ایم. خوشبختانه برای شرکت در این دوره نیازی نیست هزینه‌ای پرداخت کنید و تمام تلاش ما این است که مفاهیم پیچیده شبکه را به زبانی ساده در اختیار شما قرار دهیم.

هدف از این دوره آموزشی، ایجاد درک بهتر از شبکه و مفاهیم آن است تا بتوانید شناخت بهتری از این مسیر شغلی داشته باشید. در دوره آموزش مقدماتی شبکه به لایه های مهم خواهیم پرداخت و در مورد کاربردهای هر کدام از لایه‌های شبکه، اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می‌دهیم. برای دیدن سرفصل‌های دوره آموزش مقدماتی شبکه کدیاد می‌توانید به انتهای صفحه مراجعه کنید.

 

دوره آموزش رایگان درک مفاهیم شبکه برای چه دسته‌ای از افراد توصیه می‌شود؟

اگر می‌خواهید با مفاهیم و اصول اولیه شبکه‌های کامپیوتری آشنایی پیدا کنید و مسیر یادگیری در حوزه شبکه و امنیت برای شما میسر شود، پیشنهاد ما این است که در دوره آموزش رایگان درک مفاهیم شبکه شرکت کنید. این دوره برای افرادی که به دنیای شبکه و امنیت علاقه دارند، گزینه خوبی است. در اصل با یادگیری این دوره می‌توانید به‌عنوان مهندس یا حتی مدیر سیستم‌های شبکه و... درآمد خوبی در بازار داشته باشید.

 

آیا با وجود شرکت در دوره آموزش رایگان مفاهیم شبکه می‌توانم شاغل شوم؟

این دوره بیشتر به صورت مفهومی و درک مکانیزم‌ کاری ابزارها، پروتکل‌ها و تجهیزات است. معمولا چنین دوره‌هایی پیش‌زمینه‌ای برای ورود به دوره‌های تخصصی شبکه هستند تا بتوانید در این حوزه شغلی اطلاعات کاملی داشته باشید و از آن طریق به درآمد خوبی برسید. اگر تمایل دارید مشاغل پردرآمد شبکه یا امنیت را به عنوان حوزه کاری خود انتخاب کنید یا اینکه به صورت مبتدی در حال آموزش مفاهیم شبکه هستید، تسلط بر مفاهیم شبکه به صورت عملی و تئوری برای شما الزامی است و می‌توانید در این دوره هر آنچه نیاز دارید را فرا بگیرید.

 

سخن پایانی

در این مطلب اطلاعات لازم در مورد دوره آموزشی رایگان درک مفاهیم شبکه در اختیار شما قرار گرفت. بدون‌شک برای تخصص در هر مسیر شغلی، آشنایی با مقدمات مربوط به آن شغل اهمیت زیادی دارد. در این دوره آموزشی چند ساعته به صورت عملی تمامی مفاهیم مقدماتی که باید در مورد شبکه‌های کامپیوتری بدانید، به شما آموزش داده می‌شود.

طی آموزش این دوره با مفاهیم کاملا کاربردی آشنا خواهید شد و تمامی تجارب مدرس در اختیار شما عزیزان قرار می‌گیرد تا با این موضوع آشنایی کامل داشته باشند. تمام مباحث فنی و کاربردی مربوط به مفاهیم شبکه مقدماتی در این آموزش برای افراد در نظر گرفته شده است.

مشاهده بیشتر

سرفصل های دوره

مقدمات شبکه

مفاهیم انتقال بسته در شبکه

سوالات متداول

دوره آموزش رایگان مفاهیم شبکه برای چه دسته از افرادی است؟

در این دوره چه مفاهیمی آموزش داده می‌شود؟

آیا برای آموزش رایگان درک مفاهیم شبکه به پیش‌نیاز خاصی نیاز داریم؟