loading...
play

ویدیو معرفی دوره

https://codeyad.com/c/6f8
X

نظرات

توضیحات

پیش نیاز ها

اشتراک گذاری با لینک کوتاه

برای ثبت نظر باید وارد سایت شوید .

حدود 72 درصد از کاربران در سطح جهانی از سیستم عامل اندروید استفاده می کنند و این عدد، درصد قابل توجی است که ما را ترغیب می کند به یادگیری توسعه نرم افزار های اندرویدی. راه های بسیار زیادی برای ساخت یک نرم افزار اندرویدی وجود دارد که به طور عمده می توان آن ها را به دو گروه کلی تقسیم کرد:

1. توسعه به صورت بومی یا Native   

2. توسعه به صورت چند سکویی یا  Cross Platform

 

توسعه به صورت چند سکویی یا  Cross Platform سرعت کار را بالا تر می برد و با یک بار کد زدن می توان برای دو یا چند سیستم عامل خروجی گرفت، که این ویژگی باعث جلب توجه استارتاپ ها و شرکت های نوپا به این روش شده است، پس برای گرفتن پروژه و کار به صورت فریلنس این روش بهتر است.

از طرفی کد زدن به صورت نیتیو و بومی (یعنی برای هر سیستم عامل باید جداگانه کد زد. مثلا اختصاصا برای اندروید و ...) باعث ساخت نرم افزار هایی با سرعت بالا تر می شود و همچنین ، اگر ویژگی جدید به سیستم عاملی اضافه شود (مثلا نسخه ی جدید تر اندروید بیاید)، اول از همه توسعه دهندگان نیتیو هستند که به آن ویژگی ها دسترسی پیدا می کنند و شاید ماه ها طول بکشد تا فریمورک های کراس پلتفرم آپدیت شوند. این مسئله باعث جلب نظر شرکت های بزرگ به روش توسعه بومی شده و اگر قصد دارید در کنار گرفتن پروژه، شانس استخدامتان در این شرکت ها بالا رود، این روش برای شما مناسب تر است.

 

در  این دوره به یادگیری اصول و پایه ی ساخت نرم افزار های اندرویدی آفلاین به شیوه بومی یا نیتیو می پردازیم.

.

.

.

این دوره پیش نیاز دارد و اگر با برنامه نویسی مقدماتی جاوا آشنا نیستید، دوره رایگان جاوا از لینک را ببینید:

hhttps://codeyad.com/Course/2023/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%AC%D8%A7%D9%88%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D8%B3%D8%A7%D8%AF%D9%87-java

1
آموزش مقدماتی جاوا