loading...
play

ویدیو معرفی دوره

https://codeyad.com/c/b248
X

نظرات

توضیحات

پیش نیاز ها

اشتراک گذاری با لینک کوتاه

برای ثبت نظر باید وارد سایت شوید .

طراحی اپلیکیشن‌های تحت وب امروزه یکی از بهترین راهکارها برای کسب درآمد است چراکه بسیاری از کسب‌وکارها و سازمان‌های مختلف به دنبال چنین اپلیکیشن‌هایی هستند. همین عامل نیز باعث شده است تا زبان‌های برنامه‌نویسی، فریم‌ورک‌ها و تکنولوژی‌های مختلفی برای این کار به وجود بیایند که هریک از آنها دارای مزایا و ویژگی‌های مخصوص به خود هستند. asp.net Core یکی از فریم‌ورک‌های بسیار محبوبی است که برای انجام این کار وجود دارد چراکه ویژگی‌ها و امکانات متعددی را در اختیار شما قرار می‌دهد. در میان آموزش‌های مختلفی که برای یادگیری کارکردن با این فریم‌ورک وجود دارند آموزش رایگان Asp.Net Core سایت کدیاد می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما باشد.

ما در این مطلب قصد داریم کمی بیشتر درباره دوره آموزشی Asp.Net Core و ویژگی‌های متعدد آن صحبت کنیم و اطلاعات جامع و کاملی را درباره آن در اختیار شما قرار دهیم. پس اگر شما هم علاقه‌مند به استفاده از این دوره هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما ادامه این مطلب را بادقت مطالعه کنید.

 

 

آموزش asp.net core

آشنایی با دوره آموزش asp.net core

asp.net core یکی از فریم‌ورک‌های بسیار قدرتمندی است که برای طراحی اپلیکیشن‌های تحت وب توسط شرکت مایکروسافت طراحی و ساخته شده است. این فریم‌ورک قادر است تا امکانات متنوعی را برای طراحی اپلیکیشن‌های تحت وب به شما ارائه دهد که با استفاده از این امکانات روند طراحی وب و اپلیکیشن‌های تحت وب برای شما بسیار ساده‌تر خواهد شد. آموزش رایگان Asp.Net Core یکی از بهترین دوره‌های آموزشی موجود در این زمینه است که تمام مفاهیم را از پایه به شما آموزش خواهد داد و به شما کمک می‌کند تا بتوانید به بهترین شکل ممکن کارکردن با این فریم‌ورک را بیاموزید. برای شروع دوره آموزش Asp.Net Core شما باید پیش‌نیازهایی را داشته باشید.

 

اولین پیش‌نیاز شما برای شروع این دوره تسلط به زبان برنامه‌نویسی سی شارپ است که با استفاده از دوره‌های موجود در سایت کدیاد می‌توانید به‌سادگی این زبان را بیاموزید. علاوه بر این شما باید با HTML و CSS نیز آشنایی داشته باشید. آشنایی با زبان برنامه‌نویسی جاوا اسکریپت و فریم‌ورک جی کوئری نیز از دیگر موارد موردنیاز برای شروع این دوره می‌باشد. توجه داشته باشید که پس از به اتمام رساندن دوره آموزشی Asp.Net Core شما می‌توانید انواع اپلیکیشن‌های تحت وب را طراحی کرده و در بهترین موقعیت‌های شغلی مشغول به کار شوید و درآمد بالایی نیز داشته باشید.

 

 

ویژگی‌های دوره

آشنایی با ویژگی‌های این دوره آموزشی

اگر بخواهیم محتوای آموزش Asp.Net Core را به دو بخش تقسیم کنیم می‌توان گفت که در بخش اول ما قصد داریم مفاهیم اولیه را برای شما توضیح دهیم و امکاناتی که این فریم‌ورک در اختیار شما قرار می‌دهد را به شما معرفی کنیم. پس از آنکه با این مفاهیم آشنا شدید و اطلاعات کاملی را درباره آنها به دست آوردید زمان آن خواهد بود که وارد بخش‌های عملی دوره شویم. در بخش‌های عملی آموزش رایگان Asp.Net Core ما پروژه عملی خود را آغاز می‌کنیم و تلاش می‌کنیم تا توضیحاتی که در بخش‌های قبل داده‌ایم را تکمیل کرده و از آنها در پروژه عملی خود استفاده کنیم.

 

پروژه عملی به شما کمک می‌کند تا بتوانید مهارت‌های کدنویسی خود را تقویت کرده و آماده ورود به بازار کار شوید. پس اگر شما هم علاقه‌مند به فعالیت در این حوزه هستید بدون شک این دوره آموزشی می‌تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

 

پیش نیازی ثبت نشده است