loading...
play

ویدیو معرفی دوره

https://codeyad.com/c/1658
X

نظرات

توضیحات

پیش نیاز ها

پرسش های متداول

اشتراک گذاری با لینک کوتاه

برای ثبت نظر باید وارد سایت شوید .

 

درک عمیق در مورد الگوریتم و فلوچارت برای هر برنامه نویسی که به صورت جدی هدف ادامه این مسیر را دارد الزامی میباشد. در این دوره رایگان در سایت کد یاد به ساده ترین شکل ممکن هر آنچه که برای شروع نیاز دارید در مورد الگوریتم و فلوچارت بدانید را یادخواهید گرفت.

 

الگوریتم چیست؟

به بیان ساده الگوریتم مجموعه مراحلی است که ما برای حل مسائل باید طی کنیم. یادگیری عمیق الگوریتم به هر برنامه نویسی کمک میکند که مهارت حل مسائل را در خود پرورش دهد. مهارت حل مسائل در برنامه نویسی به برنامه نویسان کمک میکند که ساده ترین راه حل ها را برای نوشتن برنامه های خود و مسائل خود پیدا کنند و این از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

 

ریشه کلمه الگوریتم از دانشمند ایرانی ، خوارزمی گرفته شده است. الگوریتم ها نه تنها در برنامه نویسی بلکه در هر موضوعی که نیاز به حل مسئله خاصی باشد ، به کمک ما می آیند. در این دوره رایگان به درک درستی از الگوریتم ها خواهیم رسید.

 

فلوچارت چیست ؟

الگوریتم ها همیشه ساده نیستند و در این مرحله فلوچارت به کمک ما می آید. فلوچارت نمایش گرافیکی الگوریتم میباشد. شما با استفاده از فلوچارت میتوانید فرایند یک الگوریتم را ترسیم کنید و روند اجرای دستورات را با نماد های خاصی مشخص کنید.

 

فلوچارت میتواند منطقی که برای حل مسائل به کار گرفته میشوند را ترسیم کنند.شما میتوانید با استفاده از فلوچارت مسائل پیچیده را به راحتی حل کنید. اگر به تازگی با دنیای برنامه نویسی آشنا شدید و میخواهید وارد این دنیای هیجان انگیز شوید ، پیشنهاد میکنیم که به طور کامل و دقیق الگوریتم و فلوچارت را فرا بگیرید تا این مسیر برای شما شیرین تر و راحت تر طی شود.

 

دوره آموزش الگوریتم و فلوچارت مناسب چه کسانی است ؟

این دوره مناسب تمام کسانی است که میخواهد وارد دنیای برنامه نویسی شوند. فارق از هر زبانی که میخواهید یاد بگیرید ، یادگیری الگوریتم و فلوچارت برای شما الزامی است. چه شما علاقمند به یادگیری  سی شارپ یا پایتون یا جاوا و یا هر زبان برنامه نویسی دیگر را داشته باشید ، این دوره میتواند قدم اول شما باشد.

 

 

 

common-question-img

الگوریتم ها به چند نوع تقسیم می شوند؟

الگوریتم ها به سه دسته اصلی تقسیم می شوند: متوالی, شعبه ای, حلقوی
common-question-img

فلوچارت چیست؟

فلو چارت یک بیان ساده گرافیکی از مراحل حل یک مساله است.
common-question-img

الگوریتم چیست؟

الگوریتم یعنی دنباله ای از مراحل برای حل یک مسئله
common-question-img

ویژگی های یک الگوریتم خوب چیست؟

الگوریتم ها یک سری ویژگی هایی باید داشته باشند که شامل: ورودی، خروجی، قطعیت و کامل بودن هستند.
common-question-img

بهترین دوره برای گذراندن الگوریتم و فلوچارت چیست؟

از طریق بررسی وبسایتها داخل گوگل و مشاهده نظرات دانشجویان دوره ها، شما بهترین دوره را انتخاب میکنید.
common-question-img

دوره آموزش الگوریتم و فلوچارت مناسب چه کسانی است ؟

این دوره مناسب افرادی میباشد که قصد دارند وارد دنیای برنامه نویسی شوند. برای شروع یادگیری الگوریتم و فلوچارت، کدیاد بهترین انتخاب میباشد.
پیش نیازی ثبت نشده است