loading...
play

ویدیو معرفی دوره

https://codeyad.com/c/668d
X

نظرات

توضیحات

پیش نیاز ها

اشتراک گذاری با لینک کوتاه

برای ثبت نظر باید وارد سایت شوید .

 

برای ورود به دنیای وب اولین مواردی که شما باید اقدام به یادگیری آنها کنید HTML و CSS است. HTML یک زبان نشانه‌گذاری است که برای ایجاد ساختار وب‌سایت و صفحات وب مورداستفاده قرار می‌گیرد و CSS نیز یک زبان استایل‌دهی است که با استفاده از آن می‌توانید اقدام به زیباسازی عناصری که با استفاده از زبان HTML ایجاد کرده‌اید کنید. دوره رایگان Css HTML یک دوره بسیار کارآمد، کاربردی و رایگان است که به شما کمک می‌کند تا به‌راحتی هرچه تمام به این دو زبان مسلط شوید و بتوانید از آنها در ایجاد پروژه‌های وب‌سایت خود استفاده کنید.

در ادامه این مطلب قصد داریم کمی بیشتر درباره آموزش CSS HTML صحبت کنیم و نکاتی را درباره ویژگی‌های این دوره در اختیار شما قرار دهیم.

 

 

دوره آموزش CSS و HTML

دوره آموزش CSS و HTML

آشنایی با دوره رایگان HTML و CSS

برای ورود به حوزه طراحی وب شما ابتدا باید دوره HTML و سپس دوره Css را پشت سر بگذارید. این دو دوره پایه و اساس طراحی وب هستند و تا زمانی که شما به‌خوبی به آنها مسلط نشده‌اید نمی‌توانید به یک توسعه‌دهنده فرانت‌اند تبدیل شوید. دوره رایگان Css HTML یکی از بهترین دوره‌هایی است که در این زمینه وجود دارد. این دوره که در سایت کدیاد به‌صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار دارد و می‌توانید از آن استفاده کنید یک دوره بسیار جامع و کامل است که تمام مفاهیم مرتبط با این دو زبان را به طور کامل به شما آموزش می‌دهد. در طول این دوره تمرین‌هایی به شما ارائه می‌شود که به شما کمک می‌کند تا مهارت‌های خود را تقویت کنید و علاوه بر این پروژه‌های جذابی نیز ارائه می‌شود.

 

نکته بسیار مهم در خصوص این دوره این است که شما با هر سطح دانشی و بدون هیچ‌گونه پیش‌نیازی می‌توانید از آن استفاده کنید و محدودیتی در این زمینه برای شما وجود ندارد. در طول این دوره شما به یک متخصص در زمینه HTML و CSS تبدیل خواهید شد و می‌توانید روند یادگیری خود را با کمک فریم‌ورک‌های فرانت‌اند تکمیل کرده و به یک متخصص فرانت‌اند تبدیل شوید.

 

این تصویر اون چیزی که دنبالشی نیست:) بیشتر بگرد

پیش نیازی ثبت نشده است